Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Departamentu Produktów

  • pomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kasa Stefczyka działa już od 25 lat. Jesteśmy blisko Pracowników i Klientów.
    Relacje to podstawa naszej codzienności. To czyni nas wyjątkową organizacją.

     Szukamy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdynia

    Główne zadania:

    • Zarządzanie Departamentem ukierunkowanym na realizację polityki produktowej i marketingowej firmy
    • Nadzór nad tworzeniem i aktualizowaniem oferty produktowej organizacji
    • Dbałość o konkurencyjność oferty produktowej firmy
    • Kreowanie nowych rozwiązań w zakresie procesu sprzedaży
    • Koordynacja wsparcia merytorycznego dla pracowników sieci sprzedaży
    • Nadzór nad tworzeniem i dystrybucją raportów i analiz sprzedażowych
    • Zapewnianie wsparcia analitycznego innym działom w organizacji
    • Koordynacja działań marketingowych wewnątrz organizacji, jak również z zewnętrznymi dostawcami usług marketingowych
    • Dbałość o odpowiednią współpracę z działami zaangażowanymi w tworzenie produktów finansowych
    • Zarządzanie procesem ustalania wartości parametrów cenowych produktów finansowych, a także opracowywania i aktualizacji procedur i innej dokumentacji niezbędnej dla celów obsługi produktu w organizacji
    • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie zarządzania produktami finansowymi

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane: marketing, zarządzanie, mile widziane: dyplom MBA
    • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu produktem, marką (mile widziane w sektorze finansowym lub ubezpieczeniowym)
    • Doświadczenie w budowaniu nowych struktur w organizacji
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami menedżerskimi i sprzedażowymi
    • Wysoki poziom kompetencji menedżerskich, tj. motywowanie, przywództwo, angażowanie w zadania i cele
    • Wysoka świadomość biznesowa, biegła znajomość rynku produktów finansowych
    • Wysoki poziom kreatywności, umiejętności analitycznych i podejmowania nowych inicjatyw
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na polskim rynku usług finansowych
    • Udział w tworzeniu nowej struktury w organizacji, autonomiczną i pełną wyzwań pozycję w firmie
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów