Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Departamentu rozwoju SIM

Centrum e-Zdrowia

  • Dubois 5A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Dubois 5A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań związanych z budową i rozwojem „Elektronicznej Platformy Gromadzenia, Analizy i Udostępnienia Zasobów Cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych”, w tym przygotowywanie niezbędnych wymagań eksploatacyjnych i operacyjnych;

  • Projektowanie architektury platformy, w tym koncepcji nowych e-usług i innych rozwiązań;

  • Zarządzanie procesem uruchamiania produkcyjnego platformy;

  • Opracowywanie planów i harmonogramów wprowadzania zmian do platformy;

  • Przygotowywanie niezbędnych wymagań technicznych i funkcjonalnych dla platformy;

  • Wykonywanie zadań wynikających z pełnienia przez Centrum funkcji Krajowego Punktu Kontaktowego do spraw Transgranicznej Opieki Zdrowotnej w zakresie wymiany recepty transgranicznej w postaci elektronicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kierowania pracami jednostek odpowiedzialnych za budowę i rozwój systemów informatycznych;

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze ochrony zdrowia;

  • Znajomość zasad budowy i funkcjonowania systemów informatycznych oraz zasad zarządzania systemami informatycznymi;

  • Znajomość problematyki bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych;

  • Doświadczenie związane z udziałem w projektach informatycznych lub z realizacją takich projektów;

  • Wysokie kompetencje interpersonalne;

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wielozadaniowości;

  • Umiejętność samodzielnego wykonywania zadań i odpowiedzialność za ich efekty.

Mile widziane

  • Umiejętność działania pod presją czasu i w sytuacjach nieprzewidzianych;

  • Wysoką kulturę osobistą;

  • Umiejętność pracy zespołowej;

  • Cechy takie jak: sumienność, pracowitość, rzetelność oraz komunikatywność.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie informatycznej (również w formie zdalnej)

  • umowę o pracę

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. „13-stkę”

  • elastyczną ofertę benefitów

  • pakiety medyczne

  • ubezpieczenia grupowe

  • rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji

  • dofinansowanie wypoczynku dla dzieci

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • otoczenie profesjonalnego zespołu

  • dla najlepszych premie uznaniowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • kafeteria MyBenefit

Dołącz do lidera w dziedzinie e-Zdrowia

Zastanawiasz się co robimy? To dzięki naszym pomysłom i umiejętności wdrażania systemów informacyjnych w obszarze ochrony zdrowia w Polsce mamy szanse na lepsze jutro. Wykorzystując posiadane kompetencje, wiedzę oraz doświadczenie tworzymy innowacyjne rozwiązania w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Centrum e-Zdrowia to miejsce dla ludzi kreatywnych, którzy nie boją się realizować swoich pomysłów. Stawiamy zarówno na wykwalifikowaną kadrę, jak i osoby młode, ambitne, które są na początku swojej ścieżki zawodowej. Twoje zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju, wychodzenie z inicjatywą będzie dodatkowym, nagradzanym atutem. Monotonia? Tego u nas nie znajdziesz, ale damy Ci szansę, żebyś sprawdził to sam!

Przewiń do profilu firmy

Komentarze naszych pracowników:

„Jestem bardzo mile zaskoczony podejściem działu HR do nowej osoby oraz bardzo zadowolony

z zaangażowania przełożonego jak i zespołu we wdrożenie mojej osoby w powierzone mi zadania”

Marcin P.

„Proces adaptacji jest dostosowany do umiejętności, nie czuję się przytłoczony ilością obowiązków”

Adam D.

„Sprawny onboarding, "wyczuwalna" przyjazna atmosfera i mniejsze napięcie w porównaniu do korporacji.”

Ewa Z.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

Życiorys uzupełniony w zakresie informacji dotyczących wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia.

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są:

• w postaci elektronicznej:

o za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected],

o poprzez przekazanie za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP,