Logo Pracuj.pl

Dyrektor Departamentu Sprzedaży

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Białoskórnicza 1

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych Departamentu Sprzedaży;

  • Gromadzenie oraz wstępna weryfikacja niezbędnej dokumentacji;

  • Rozkręcanie sprzedaży produktów oraz rozwiązań jakie oferujemy;

  • Prowadzenie szkoleń;

  • Stacjonarne prowadzenie kompleksowego procesu sprzedaży, w tym zarządzanie Departamentem Sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

  • Masz otwartą głowę i chęć do pozytywnych zmian;

  • Praca z innymi ludźmi dodaje Ci skrzydeł;

  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne i znasz techniki sprzedażowe;

  • Znasz rynek B2B oraz rynek małych i średnich przedsiębiorców;

  • Charakteryzuje Cię samodzielność w działaniu, dynamika, inicjatywa oraz zorientowanie na odnoszenie sukcesów.

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w efektywnym zarządzaniu zespołem sprzedażowym w Call Center;

  • Doświadczenie w pracy na KPI jakościowych i ilościowych;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Determinacja w dążeniu do celu, komunikatywność, umiejętność rozwijania kompetencji miękkich w zespole, motywacja, zaangażowanie w realizację swoich codziennych obowiązków;

  • Znajomość technik sprzedaży;

  • Otwartość, komunikatywność i łatwość w przekazywaniu wiedzy;

  • Chęć do podejmowania wyzwań, samodzielność i otwartość na zmiany.

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w działaniu i sposobność szybkiego rozwoju zawodowego;

  • Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how;

  • Pracę w ambitnym zespole;

  • Specjalistyczne szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja regulaminowa);

  • Pracę od poniedziałku do czwartku w godz.8.00-16.00;

  • Pakiet szkoleń prowadzonych przez jednych z najlepszych trenerów sprzedaży w Polsce;

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;

  • Możliwość skorzystania z zajęć sportowych;

  • Wyjazdy i eventy integracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • Twój sukces będzie mierzony poziomem realizacji wyników sprzedażowych, jakościowych oraz pozostałych wskaźników KPI;

  • Będziesz zarządzał 8-10 osobowym zespołem sprzedażowym;

  • Będziesz motywował oraz rozwijał kompetencje zespołu poprzez coaching; pracowników, prowadzenie szkoleń oraz spotkań motywacyjnych.

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego jest dostawcą unikalnych rozwiązań w zakresie weryfikacji wiarygodności partnerów biznesowych oraz windykacji.

Pracujemy zarówno dla firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw jak i dla korporacji z listy Fortune 500.

Przewiń do profilu firmy