Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Departamentu Systemów Teleinformatycznych

MasterleaseO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i organizacja pracy Departamentu IT firmy, w tym Działu Rozwoju Aplikacji oraz Działu Infrastruktury IT

  • Proponowanie strategii informatyzacji Spółki

  • Wdrażanie i rozwój systemów informatycznych w Spółce

  • Przygotowywanie propozycji planów inwestycyjnych w zakresie informatyki i realizacja zaakceptowane planu inwestycyjnego w zakresie informatyki dla Spółki

  • Proponowanie i wdrażanie nowych technologii komputerowych, które mogą być wykorzystane do kształtowania wizerunku Spółki

  • Prowadzeniem spraw związanych z projektowaniem, modyfikacją systemów informatycznych przyjętych do stosowanie w Spółce

  • Planowanie, realizacja i kontrola realizacji budżetu Departamentu oraz realizowanych przedsięwzięć; optymalizacja kosztów w zarządzanym obszarze

  • Tworzenie i wykorzystywanie rozwiązań zgodnych z wymaganiami partnerów wewnętrznych, standardami technologicznymi i bezpieczeństwa oraz najlepszymi praktykami

  • Doradztwo dla Zarządu firmy w obszarze rozwiązań IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub wyższe techniczne – mile widziane studia podyplomowe w zakresie zarządzania i/lub bankowości

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołami IT i kompleksowej obsłudze firmy w obszarze wsparcia IT

  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań i standardów w zakresie technologii IT

  • Wysokie zdolności komunikacyjne, nastawienie na współpracę, relacyjność

  • Umiejętność koordynacji zespołów o różnych kompetencjach

  • Zdolności analityczne, umiejętność delegowania zadań i wyznaczania celów

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych

To oferujemy

  • Umowę u współpracę

  • System świadczeń dodatkowych (dofinansowanie Pakiet Medyczny LuxMed, Karta Multisport, system kafeteryjny)

  • Szkolenia, dostęp do platformy e-learningowej

  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy, karta paliwowa

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Zapoznanie się z CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Sprawdzenie kompetencji

4

Informacja zwrotna niezależnie od decyzji

Masterlease

Masterlease od kilku lat jest jednym z liderów rynku leasingu i wynajmu długoterminowego samochodów. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe wraz z usługami dodatkowymi. Specjalizujemy się w finansowaniu samochodów do 3,5 t oraz w zarządzaniu flotą. Naszymi klientami są najlepsze firmy polskie oraz międzynarodowe koncerny dbające o jakość i osiągające sukcesy w biznesie. Dostarczanie samochodów klientom to nasz cel. Samochody to nasza pasja.

Przewiń do profilu firmy