Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń

CUK UbezpieczeniaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Departamentem Ubezpieczeń;

  • Zarządzanie wiedzą produktową, jej magazynowanie, aktualizację, efektywną dystrybucję tej wiedzy;

  • Tworzenie i opieka nad programami szkoleniowymi mającymi na celu podnoszenie kompetencji w zakresie ubezpieczeń klienta detalicznego, biznesowego, ubezpieczeń agro i ubezpieczeń na życie;

  • Organizacja i zapewnienie sprawnego przebiegu szkoleń, poprzez nadzór nad terminowością i jakością przebiegu tego procesu;

  • Wspieranie działań sieci sprzedaży mających na celu realizację celów sprzedażowych, w tym diagnozowanie potrzeb i projektowanie szkoleń produktowych;

  • Realizacja celów sprzedażowych w obszarze ubezpieczeń klienta biznesowych, agro, ubezpieczeń na życie;

  • Zarządzanie procesem help desk dla sieci sprzedaży;

  • Zarzadzanie procesem rejestracji agentów;

  • Negocjacje z Zakładami Ubezpieczeń – w zakresie optymalizacji oferty produktowej, promocji, warunków współpracy;

  • Prowadzenie ustaleń i koordynacji w zakresie integracji systemowych z Zakładami Ubezpieczeń;

  • Odpowiedzialność za kontrolę kosztów i budżetu dla zarządzanego departamentu;

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Zakładami Ubezpieczeń;

  • Współpraca w zakresie prowadzonych działań marketingowych (kampanie reklamowe, materiały informacyjne);

  • Współpraca z działem IT pod kątem wdrażania rozwiązań związanych z produktem;

  • Bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania produktów.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w branży ubezpieczeniowej na podobnym stanowisku;

  • Skutecznie zarządzasz podległymi zespołami;

  • Posiadasz szeroką wiedzę na temat prowadzenia szkoleń i procesów rozwojowych;

  • Potrafisz projektować szkolenia produktowe oraz sprzedażowe;

  • Znasz produkty ubezpieczeniowe oraz potrafisz doskonale analizować ich zakresy oraz atrakcyjność cenową;

  • Jesteś zorientowany/a na trendy rynkowe i na poszukiwanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb biznesu;

  • Masz na swoim koncie sukcesy związane z realizacją strategii rozwoju produktów ubezpieczeniowych;

  • Określiłbyś siebie jako Stratega, konsekwentnie zmierzającego do celu;

  • Największą satysfakcję dają Ci stawiane przed Tobą wyzwania i kolejne, zrealizowane cele;

  • Potrafisz budować partnerskie relacje wspierające wyniki biznesowe;

  • Potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski;

  • Przyjmujesz zmiany z dużą otwartością.

To oferujemy

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, będącej liderem w branży multiagencji ubezpieczeniowych w kraju;

  • Wysokie i decyzyjne stanowisko w strukturach firmy;

  • Współpracę bezpośrednio z Zarządem;

  • Atrakcyjny system wynagradzania;

  • Laptop, telefon służbowy i dodatkowe pakiety pozapłacowe;

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub innej preferowanej formie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

CUK Ubezpieczenia

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 20 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 340 Placówek własnych i franczyzowych, 450 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online. Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Multiagencja Roku 2021, Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Toruń z możliwością pracy zdalnej

Zachęcamy go aplikowania osób z niepełnosprawnością.