Dyrektor ds. Administracyjnych

FINARTO INVESTMENTS S.A.O firmie

  • Wejherowo, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Zakres obowiązków:

  • organizacja sprawnej pracy biura poprzez tworzenie odpowiednich procedur,
  • kompleksowe zarządzanie nieruchomościami firmy - w aspekcie technicznym
  • koordynowanie pracy firm współpracujących przy utrzymaniu nieruchomości,
  • współtworzenie i zarządzanie procesami operacyjnymi, technicznymi i inwestycyjnymi,
  • kontrola i koordynacja procesów związanych z zarządzaniem pracy biura oraz nieruchomościami,
  • zarządzanie dokumentacją techniczną obiektów i urządzeń,
  • optymalizacja procesów zarządzania mająca na celu poprawę efektywności kosztowej funkcjonowania firmy,
  • zarządzanie flotą,
  • zarządzanie i dbałość o właściwy stan techniczny urządzeń związanych z obsługą nieruchomości i biura,
  • koordynacja obiegu korespondencji i dokumentacji,
  • sporządzanie raportów i dokumentacji na potrzeby Zarządu

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku dyrektora administracyjnego lub na podobnym,
  • umiejętność optymalizowania kosztów, prowadzenia rozliczeń, oraz raportowania
  • praktyczna wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami, w tym wiedza z zakresu prawa budowalnego, BHP i bezpieczeństwa pożarowego
  • doświadczenie w raportowaniu, administrowaniu umowami i zarządzaniu kontrahentami,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w gronie bardzo doświadczonego zespołu
  • kameralną atmosferę pracy biorącą pod uwagę Twoje życiowe potrzeby

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy