Oferta pracy

Dyrektor ds. bankowości prywatnej

Santander Bank Polska

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalnie zapewniać ciągłość i kompleksowość obsługi produktowej oraz serwisowej Klientów Private Banking z przypisanego portfela

  • zachowywać najwyższe standardy relacji z Klientami

  • odpowiadać za całokształt współpracy z Klientami z portfela oraz za jej efektywność

  • odpowiadać za wyniki biznesowe, sprzedażowe i jakościowe na przypisanym portfelu Klientów

  • dbać o codzienne relacje z Klientami oraz rozbudowywać portfel Klientów Private Banking

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub finansowe)

  • Znasz ofertę produktów kredytowych dla klientów PB

  • Posiadasz doświadczenie w finansowaniu klientów PB.

  • posiadasz co najmniej pięcioletniego doświadczenia w obsłudze Klientów Private Banking

  • znasz doskonale produkty i usługi bankowości inwestycyjnej, rynków kapitałowych oraz instrumentów dostępnych na rynku

  • znasz przepisy regulacyjne rynku usług finansowych

  • posiadasz umiejętności zarządzania sprzedażą i jakością pracy na portfelu Klientów

  • posiadasz umiejętności rozbudowy portfela Klientów i efektywnej współpracy z Klientami

  • rozumiesz i współrealizujesz cele zespołowe

  • posiadasz umiejętności koleżeńskiego wsparcia i budowy jedności Zespołu

  • posiadasz umiejętności pracy pod presją terminów i raportowania wyników pracy

  • posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz doskonałe umiejętności interpersonalne

  • posiadasz czynnego prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • oferta benefitowa dla pracowników z niepełnosprawnościami

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami