Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor ds. Bezpieczeństwa Procesowego, BHP i Ochrony Środowiska

Grupa LOTOS S.A.

Elbląska 135

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie i utrzymanie systemu zarządzania bezpieczeństwem procesowym

  • budowanie kultury bezpieczeństwa i ochrony środowiska naturalnego oraz świadomości wśród pracowników

  • wdrażanie najlepszych praktyk z zakresu bezpieczeństwa i ochrony środowiska stosowanych w branży oraz innych gałęziach przemysłu

  • wyznaczanie standardów w zakresie bezpieczeństwa operacyjnego, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska w Grupie LOTOS oraz wsparcie spółek zależnych w tym zakresie

  • zapewnienie funkcjonowania organizacji zgodnie z wymaganiami obowiązujących przepisów i zasad w zakresie bezpieczeństwa pracy, ochrony ppoż., ochrony zdrowia i bezpieczeństwa procesowego oraz ochrony środowiska

  • efektywne zarządzanie kilkupoziomową strukturą organizacyjną

Nasze wymagania

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami w dużej organizacji

  • doświadczenie we wdrażaniu nowych systemów oraz zarządzaniu projektami technicznymi lub organizacyjnymi w dużych organizacjach, najlepiej w zakładach przemysłowych

  • doświadczenie w obszarze zarządzania zmianą (MOC)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa procesowego, BHP, ochrony środowiska lub pokrewnych

  • znajomość aktualnych regulacji dotyczących bezpieczeństwa pracy, bezpieczeństwa procesowego i ochrony środowiska oraz umiejętność praktycznego ich wykorzystania

  • nastawienie na realizację celu oraz umiejętność szybkiego oglądu sytuacji i dostosowania sposobu działania do otoczenia, w którym wdrażane są zmiany

  • sprawna komunikacja menedżerska, umiejętność prezentacji, delegowania zadań, motywowania i angażowania pracowników

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu usprawnień w procesach przemysłowych w zakładach dużego ryzyka

  • doświadczenie w branży oil&gas

  • znajomość systemów zarządzania bezpieczeństwem procesowym

To oferujemy

  • odpowiedzialne stanowisko w ciekawej branży

  • udział w procesach związanych z transformacją energetyczną i nowymi projektami z zakresu ekologii

  • możliwość samodzielnego kreowania i wdrażania rozwiązań systemowych w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska

  • współpraca z Zarządem spółki oraz wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie, indywidualna premia roczna, pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę itp.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Naj nie bierze się znikąd. Za sukcesem Grupy LOTOS stoi sztab specjalistów, pełne pasji zespoły i zaangażowani pracownicy. Dzięki najnowocześniejszym instalacjom w Europie nasza firma przerabia ponad 10 mln ton ropy rocznie. Jesteśmy liderem branży paliwowej, dbamy o bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju, jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie.

Przewiń do profilu firmy