Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Cateringu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2016-12-29

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej i służby zdrowia

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Narzędzia pracy wysokiej klasy (telefon, laptop, samochód),
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia,
  • Umowę o pracę,
  • Nowoczesne środowisko pracy

Obowiązki:

  • Organizacja pracy kuchni szpitalnej oraz podległych kantyn pracowniczych– dostawcy, organizacja pracy, zarządzanie budżetem,
  • Zarządzanie zespołem kierowników, dietetyków i specjalistów,
  • Wsparcie wdrożenia nowych kontraktów cateringowych, zgodnie z procedurami firmowymi i zgodnie z zaplanowanym budżetem na terenie całej Polski,
  • Ustalanie celów i zadań ogólnych dla obszaru żywienia zamkniętego i kontrola jego realizacji,
  • Kontrola standardów żywienia zamkniętego, bezpieczeństwa żywności oraz zasad czystości i higieny w obiektach,
  • Restrukturyzacja istniejących kontraktów w celu poprawy rentowności, wydajności i organizacji pracy,
  • Szkolenia eksperckie z zakresu wszystkich elementów usług gastronomicznych,
  • Uruchamianie i zarządzanie kantynami pracowniczymi prowadzonymi dla naszych klientów

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku z obszaru żywienia i zbiorowego oraz cateringu,
  • Wiedza z obszaru HACCAP,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu, wielozadaniowość
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne (tworzenie oraz odpowiedzialność za budżet), doświadczenie w restrukturyzacjach i optymalizacjach procedur oraz kosztów na kontraktach gastronomicznych
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy z wymagającymi klientami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISS Facility Services Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej ISS Facility Services Sp. z o.o.. w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się