Ta oferta pracy jest nieaktualna od 477 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Cateringu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 29.12.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

    Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej i służby zdrowia

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Narzędzia pracy wysokiej klasy (telefon, laptop, samochód),
    • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia,
    • Umowę o pracę,
    • Nowoczesne środowisko pracy

    Obowiązki:

    • Organizacja pracy kuchni szpitalnej oraz podległych kantyn pracowniczych– dostawcy, organizacja pracy, zarządzanie budżetem,
    • Zarządzanie zespołem kierowników, dietetyków i specjalistów,
    • Wsparcie wdrożenia nowych kontraktów cateringowych, zgodnie z procedurami firmowymi i zgodnie z zaplanowanym budżetem na terenie całej Polski,
    • Ustalanie celów i zadań ogólnych dla obszaru żywienia zamkniętego i kontrola jego realizacji,
    • Kontrola standardów żywienia zamkniętego, bezpieczeństwa żywności oraz zasad czystości i higieny w obiektach,
    • Restrukturyzacja istniejących kontraktów w celu poprawy rentowności, wydajności i organizacji pracy,
    • Szkolenia eksperckie z zakresu wszystkich elementów usług gastronomicznych,
    • Uruchamianie i zarządzanie kantynami pracowniczymi prowadzonymi dla naszych klientów

    Wymagania:

    • Minimum 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku z obszaru żywienia i zbiorowego oraz cateringu,
    • Wiedza z obszaru HACCAP,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu, wielozadaniowość
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne (tworzenie oraz odpowiedzialność za budżet), doświadczenie w restrukturyzacjach i optymalizacjach procedur oraz kosztów na kontraktach gastronomicznych
    • Dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie w pracy z wymagającymi klientami
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISS Facility Services Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej ISS Facility Services Sp. z o.o.. w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.