Dyrektor ds. Dydaktycznych - Dyrektor Oddziału

  • Kraków, Tarnów, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 26.10.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 25.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.

    Firma z branży edukacyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków, Tarnów

    Zakres obowiązków:

    • pełnienie nadzoru pedagogicznego nad oddziałem szkoły dla dorosłych
    • zatrudnianie i rozliczanie czasu pracy nauczycieli
    • organizacja pracy oddziału
    • reprezentowanie szkoły na zewnątrz
    • szkolenie działu obsługi klienta w zakresie dydaktycznym
    • raportowanie do dyrektora ds. kształcenia

    Od kandydata oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego
    • przygotowania pedagogicznego
    • stopnia nauczyciela mianowanego (mile widziane)
    • kursu kwalifikacyjnego lub studiów podyplomowe z zakresu zarządzania w oświacie (mile widziane)
    • doświadczenia w pracy w szkole dla dorosłych (mile widziane)
    • obsługi komputera w stopniu, co najmniej dobrym
    • odpowiedzialności za powierzone zadania
    • dobrej organizacji czasu pracy

    W zamian:

    • umowa o pracę
    • szkolenia rozwojowe
    • możliwość rozwoju i awansu
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.