Dyrektor ds. Dystrybucji i Logistyki

  • Kleszewo (pow. pułtuski), mazowieckie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLBRAM STEEL GROUP SP. Z O.O. S.K.

    Wiodący producent systemów ogrodzeniowych z siedzibą w Pułtusku w związku z dynamicznym rozwojem oraz stałym poszerzaniem grona klientów poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kleszewo (pow. pułtuski)

    Opis stanowiska:

    • wprowadzanie standardów i zarządzanie procesami logistycznymi w części dystrybucyjnej firmy,
    • zwiększanie efektywności, wydajności i produktywności procesów logistycznych.
    • opracowywanie budżetu zarządzanego obszaru, realizacja, kontrola,
    • przeprowadzanie analiz logistycznych w celu obniżenia kosztów operacyjnych oraz identyfikacji możliwości usprawnienia procesów,
    • inicjowanie działań optymalizacyjnych i usprawniających procesy związane z magazynowaniem towarów, wysyłką i ich przyjmowaniem,
    • odpowiedzialność i nadzór nad prawidłowością prowadzenia gospodarki magazynowej,
    • nadzór nad prawidłowym i terminowym funkcjonowaniem przepływu towarowego od przyjęcia do wysyłki w różnych kanałach dystrybucji firmy łańcucha dostaw w Polsce, za granicą i obsłudze sklepu internetowego,
    • prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami, partnerami oraz odpowiedzialność za treści umów w kwestiach logistycznych i dystrybucyjnych w kraju i za granicą,
    • wdrażanie i sprawdzanie elektronicznych systemów magazynowania, transportowania i spedycji towarów,
    • tworzenie procedur związanych z przewozem, wysyłką, kompletowanie zamówień.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe ( preferowane o profilu technicznym lub logistycznym),
    • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w logistyce lub gospodarce magazynowej,
    • bardzo dobra umiejętność rozumienia problemów związanych z logistyką, odbiorem materiałów i produktów oraz inwentaryzacją,
    • wiedza z zakresu dystrybucji i prowadzenia dokumentacji magazynowej,
    • znajomość wskaźników efektywności i narzędzi usprawniających procesy logistyczne oraz praktyka w stosowaniu metod analizy kosztów i jakości w obszarze logistyki,
    • wysokie umiejętności analityczne, organizacyjne i planistyczne oraz wykorzystywanie ekspertyzy,
    • analityczne myślenie, orientacja biznesowa i zdolność do rozwiązywania problemów, a także terminowość oraz umiejętność podejmowania skutecznych decyzji pod presją czasu,
    • umiejętność myślenia zespołowego czyli rozumienie roli zespołu w procesach organizacji, budowanie efektywnego zespołu, budowanie relacji,
    • bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych MS Excel.

    Oferujemy:

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • pracę w organizacji, która daje pracownikom możliwość realizacji swoich pomysłów i angażuje się w podejmowanie decyzji,
    • środowisko, w którym kierujemy się jasno określonym systemem wartości,
    • stabilne zatrudnienie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
    • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • przyjazną atmosferę,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • kartę MultiSport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Informujemy, iż nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Polbram Steel Group sp. z o.o. sp. k.  z siedzibą w Kleszewo 44 06-100 Pułtusk. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.