Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. E-Commerce - Członek Zarządu

Del Piero Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest spółka z portfela Enterprise Investors – najstarszej i jednej z największych firm private equity w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka wprowadziła na polski rynek nowatorski model biznesowy. Swoim klientom – konsumentom i przedsiębiorcom – zaoferowała samochody wszystkich dostępnych w kraju marek wraz z finansowaniem w formie leasingu, produktami ubezpieczeniowymi oraz wsparciem serwisowym. Dzięki posiadanym środkom spółka oferuje klientom własne finansowanie. W chwili obecnej spółka współpracuje z 53 grupami dealerskimi, 14 importerami samochodów oraz 4 ubezpieczycielami. Zarząd spółki stanowią eksperci, menadżerowi z wyjątkowym doświadczeniem w branży leasingowej i bankowości. W chwili obecnej spółka pozyskała 1,3 mld PLN na rozwój. Plany spółki związane z dalszym dynamicznym rozwojem mocno koncentrują się na rynku e-commerce a celem jest uzyskanie pozycji leadera w dziedzinie sprzedaży samochodów wraz z finansowaniem. W związku z powyższym Zarząd spółki poszukuje do swojego zespołu - osoby gotowej na współtworzenie sukcesu przedsięwzięcia, do objęcia stanowiska:

DYREKTOR DS. E-COMMERCE - CZŁONEK ZARZĄDU

ISTOTA STANOWISKA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kształtowanie strategii sprzedażowej i polityki rozwoju w kanałach e-commerce. Poszukiwana osoba musi być jednocześnie wizjonerem i analitykiem, myśleć nieszablonowo a przy tym umieć wykorzystywać ogromne ilości danych, które spływają każdego dnia. Do procesu rekrutacji zapraszamy osoby z całej Polski chętne relokować się na Śląsk. Istnieje też szansa wypracowania modelu pracy z Zarządem dogodnego dla obu stron.

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie strategii sprzedażowej, modeli biznesowych i polityki rozwoju w kanałach e-commerce

  • Rozwijanie strategii mających na celu zwiększenie sprzedaży i świadomości marki wśród klientów B2C i B2B

  • Systematyczna analiza rynku, konkurencji i mierzenie wyników podjętych działań

  • Tworzenie/współtworzenie i wdrażanie internetowych strategii marketingowych

  • Badanie skuteczności działań, optymalizacja kosztowa działań i procesów

  • Współpraca z dostawcami usług i partnerami firmy z zakresu prowadzonych działań

  • Budowanie i rozwój własnego zespołu e-commerce

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe

  • Kilkuletnie poparte sukcesami doświadczenie w obszarze e-commerce

  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu i rozwijaniu kompleksowego systemu e-commerce i udokumentowane sukcesy w przygotowaniu i realizacji strategii marketingowych

  • Znajomość rynku mediowego oraz sposobów skutecznej optymalizacji kampanii marketingowych

  • Szeroka wiedza w obszarze SEM, SEO, Content Marketing, Social Media oraz kampanii PPC, znajomości narzędzi e-marketingu

  • Ekspercka wiedza z obszarów analityki, e-sprzedaży oraz marketingu internetowego

  • Praktyczne rozumienie mechanizmów oraz znajomość dobrych praktyk i nowych trendów w e-commerce

  • Umiejętność i doświadczenie w planowaniu, optymalizacji i realizacji budżetów marketingowych oraz samodzielność w zarządzaniu projektami

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • W zakresie predyspozycji osobowościowych: od Kandydatów oczekujemy wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych. Poszukujemy osób, których cechuje wysoki poziom energii życiowej, dynamizm oraz samodzielność w działaniu, umiejętność planowania i ustalania priorytetów oraz silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów. Kandydat powinien posiadać zdolność myślenia strategicznego i umiejętność pracy pod presją czasu a także chęć ciągłego zdobywania nowych umiejętności, zdolność porzucania starych przyzwyczajeń i elastycznego reagowania na nowe wyzwania, twórcze podejście do zadań

Pracodawca oferuje

  • Interesującą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dużą samodzielność oraz wpływ na kluczowe decyzje kierunkowe i na rozwój firmy

  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu menadżerskiego / umowy o pracę - według preferencji kandydata

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Fundusz socjalny

  • Opiekę medyczną

  • Karta multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

OFERTA

Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Proszę o przesyłanie CV w języku polskim.

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Przewiń do profilu firmy