Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych

  • Kielce, Bilcza (pow. kielecki), świętokrzyskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 18.02.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 20.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamicznie rozwijająca się grupa firm z branży budowlanej i pokrewnych poszukuje osoby na stanowisko:

    Dział Finansowo - Księgowy

    Miejsce pracy: Kielce (okolice), Bilcza (pow. kielecki)

    Zadania:

    • kształtowanie i realizacja strategii finansowej spółki oraz spółek powiązanych we współpracy / uzgodnieniu z Zarządem spółki i spółek powiązanych,
    • sporządzanie i kontrola realizacji rocznego budżetu oraz krótko i długoterminowych planów finansowych spółki oraz spółek powiązanych,
    • rozwój i optymalizacja narzędzi controllingowych i raportowych,
    • zarządzanie płynnością finansową spółki i spółek powiązanych,
    • zarzadzanie obszarem finansowania zewnętrznego, optymalizacja źródeł finansowania,
    • współpraca z audytorami, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, organami podatkowymi,
    • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
    • nadzór nad pracą działów: księgowego, kontrolingu i finansowego,
    • analiza i ocena projektów inwestycyjnych,
    • wspieranie kluczowych decyzji Zarządu poprzez dostarczanie informacji, analiz, raportów dot. sytuacji finansowej spółki i spółek powiązanych, wraz z rekomendacjami,

    Wymagania:

    • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (z zakresu finansów lub ekonomii, controllingu, rachunkowości zarządczej), mile widziane ukończone kwalifikacje finansowe (acca, cima, cfa),
    • bardzo mile widziane doświadczenie w branży budowlanej,
    • praktyczna znajomość standardów i zasad rachunkowości, zasad analiz ekonomiczno – finansowych, instrumentów finansowych, sprawozdawczości,
    • znajomość przepisów prawa podatkowego oraz podstaw prawa gospodarczego,
    • umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia,
    • umiejętność estymacji wyników, wyciągania precyzyjnych i logicznych wniosków,
    • umiejętność jasnego przedstawiania problemów i syntetycznych rozwiązań (zarówno w ujęciu liczbowym, jak i w postaci komentarzy),
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w wykonywaniu obowiązków i inicjatywa,
    • umiejętność zarządzania zespołem, komunikacji i współpracy w zespole,
    • znajomość systemów ERP,
    • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem Excel),

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
    • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
    • bardzo bliską współpracę z biznesem,
    • otwarte i przyjazne środowisko pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

    Oferty należy składać za pomocą przycisku aplikuj z adnotacją „Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych"
    w terminie do dnia 20.03.2019 r.

    1. Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych jest Firma Budowlana ANNA-BUD Sp. z.o.o. Bilcza, ul. Bukowa 2B 26-026 Morawica.
    2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”).
    3. Pana/Pani dane osobowe, pod warunkiem wyrażenia takiej zgody, będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
    4. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
    6. Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego.
    7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
    8. W przypadku wyrażenia takiej woli, w dokumentach aplikacyjnych, prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę Budowlaną ANNA-BUD Sp. z.o.o. Bilcza, ul. Bukowa 2B 26-026 Morawica w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi w przyszłości.”