Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. ekonomicznych (Budownictwo)

DTH Selection sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Klientem DTH jest międzynarodowa firma budowlana, która realizuje kontrakty w branży budownictwa kubaturowego, infrastrukturalnego, a także w segmencie budownictwa inżynieryjnego i energetycznego.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór, wparcie, kontrola procesów ofertowych regionu w tym negocjacje warunków kontraktowych z Inwestorami

  • Współpraca z Dyrektorem Regionu w zakresie wszelkich aspektów ekonomicznych dotyczących realizacji zadań w podległym zespole

  • Nadzór, wparcie, kontrola i rozliczenie pracy ekonomistów w regionie w ramach powierzonych im projektów w zakresie:

  • Raportowanie w Planning Tool

  • Aktualizacja planów przerobów i planów sprzedaży

  • Aktualizacja i planowanie przepływów pieniężnych

  • Bieżąca kontrola kosztów regionu, podległych projektów, analiza odchyleń od planu oraz ich raportowanie

  • Aktualizacja budżetu oraz raportów z nim powiązanych we współpracy z kadrą techniczną projektu

  • Gospodarka materiałowa na projektach, inwentaryzacja roczna zapasów

  • Przygotowanie dokumentacji do roszczeń

  • Kontrola raportów miesięcznych i zapewnienie ich terminowego przesyłania

  • Przesyłanie zagregowanych danych w/ww zakresie do Dyrektora Ekonomicznego Kubatury

  • Monitorowanie szans, zagrożeń na projektach i raportowanie ich do bezpośredniego przełożonego

  • Współpraca z Dyrektorem Ekonomicznym Kubatury przy zamknięciach miesiąca, kwartału, roku

  • Współpraca z Dyrektorem Regionu i kierownikami projektów w sprawie przekazywania danych ekonomicznych niezbędnych do raportowania z wymogami IMS

  • Nadzór nad przygotowaniem i kontrola dokumentów niezbędnych do sprzedaży robót

  • Nadzór nad weryfikacją rozliczeń z podwykonawcami i dostawcami

  • Udział w comiesięcznych spotkaniach dotyczących omówienia budżetu i stanu wykonania robót

  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika/dyrektora ds. ekonomicznych regionu/oddziału/projektu

  • Doświadczenie w branży budowlanej – preferowane budownictwo kubaturowe

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Warszawie lub Gdańsku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność zarządzania podległym personelem

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność

  • Zdolności analityczne

  • Asertywność

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w programie SAP

Pracodawca oferuje

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • samochód służbowy

  • interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

DTH Selection – jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji kadry inżynierskiej. Od 2009 roku wspieramy naszych partnerów w selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie.

Przewiń do profilu firmy