Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. ekonomicznych

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE PEGIMEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Marii Konopnickiej 3
    Świdnik, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE PEGIMEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Marii Konopnickiej 3

Świdnik

Przedsiębiorstwo Komunalne jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, w której 100 procent udziałów ma gmina miejska Świdnik. Spółka powstała w 1992 roku.

Wykonujemy usługi komunalne dla mieszkańców Świdnika i okolic. Prowadzimy szeroki i zróżnicowany charakter świadczonych usług.

Opis stanowiska:

  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy.
  • Nadzór nad przygotowaniem skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz raportów.
  • Nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrola ich realizacji.
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej.
  • Optymalizacja polityki podatkowej
  • Optymalizacja struktury kosztów i poziomu kosztów majątku obrotowego.
  • Prowadzenie oceny projektów inwestycyjnych.
  • Odpowiedzialność  za płynność finansową, zabezpieczenie ryzyka kursowego  oraz stóp procentowych.
  • Odpowiedzialność za współpracę z bankami, inwestorami oraz organami podatkowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat.

Ogłoszenie archiwalne