Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Eksportu

Gren Fox S.A.O firmie

Gren Fox S.A.

Główna 188

Częstochowa

Firma Gren Fox S.A. powstała z chęci powrotu do naturalnego środowiska, ekologii i zdrowego trybu życia.
Zajmujemy się produkcją oświetlenia LED i odbłyśników HPS, filtrów węglowych, małą wentylacją i dużymi centralami oraz modułami do uprawy roślin.
Wysoko wykwalifikowany zespół konstruktorów, pracowników produkcyjnych i designerów pracuje nad produktami najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach, objętych patentami i certyfikatami.
Naszym celem jest otwarcie przedsatwicielstw handlowych w całej Europie!!

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży
  • wyszukiwanie potencjalnych klientów biznesowych dla oferowanych produktów oraz usług
  • organizacja i rozwój nowych rynków
  • podejmowanie wyzwań dotarcia do osób decyzyjnych na wyższych szczeblach zarządzania biznesem
  • śledzenie trendów w branży, działań konkurencji i rozwijanie solidnej wiedzy o rynku
  • organizacja pracy i ścisła współpracę z działem sprzedaży oraz marketingu przy realizacji kampanii marketingowych
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy
  • tworzenie i realizacja rocznych planów sprzedaży firmy – pod kątem przychodu i marży sprzedażowej
  • opracowywanie i realizacja planów marketingowych
  • tworzenie i realizacja planów promocji marki i produktów
  • udział w tragach i innych wydarzeniach handlowych
  • kontrolę realizacji umów przez dystrybutorów
  • realizacja założonych planów sprzedaży na kraje eksportowe
  • zarządzanie operacyjne sprzedażą w celu osiągania odpowiednich celów sprzedażowych
  • budowanie relacji z kluczowymi klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie umów i nadzór nad ich prawidłową realizacją

Wymagania:

  • wykształcenie i doświadczenie w obszarze sprzedaży, w tym 5 lat doświadczenia na stanowisku managerskim
  • biegła znajomość angielskiego, mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego
  • doświadczenie w formułowaniu i wdrażaniu strategii sprzedaży, zarządzaniu zmianą i wprowadzaniu działań wspierających sprzedaż
  • znajomość rynku i branży będzie dodatkowym atutem
  • szeroka wiedza z zakresu sprzedaży, wysokie zdolności negocjacyjne i analityczne
  • silna motywacja do działania i nastawienie na realizację celów
  • wysokie zdolności myślenia strategicznego, planowania, przewidywania i organizowania
  • swoboda w komunikacji z osobami na wysokich stanowiskach, dociekliwość, umiejętność prowadzenia i podsumowania rozmowy telefonicznej
  • umiejętność i łatwość przygotowywania wiadomości do klientów, notatek z podsumowaniem rozmowy
  • dyspozycyjność, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, gotowość do podróży służbowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków
  • bardzo dobra samoorganizacja

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wdrożeniowe

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o przesłanie CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gren Fox S.A. z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Gren Fox S.A. w Częstochowie przy ul. Głównej 188. Dane przetwarzane są dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, żądania usunięcia, przeniesienia ich oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Gren Fox S.A. nie będzie przekazywać danych innym podmiotom. Dane będą przechowywane nie dłużej, niż jest to niezbędne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne