Oferta pracy

Dyrektor ds. Eksportu

BIGRAM S.A.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

polskiego producenta najwyższej jakości rozwiązań w zakresie higieny.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży na rynkach eksportowych,

  • odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych,

  • planowanie i realizacja budżetu sprzedaży,

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrej relacji

  • z kluczowymi kandydatami,

  • tworzenie wartościowych i ilościowych planów sprzedaży oraz monitorowanie sprzedaży poprzez analizę kosztów, metod i wyników oraz rekomendowanie wprowadzania zmian mających na celu zwiększenie jej efektywności,

  • planowanie i organizowanie pracy oraz kierowanie i nadzór nad podległymi pracownikami,

  • obserwowanie rynku, analiza zachowań konkurencji, konsumentów i odbiorców oraz inicjowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży,

  • sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu.

Wymagania pracodawcy

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży medycznej),

  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

  • szeroko pojęta kreatywność poparta własną inicjatywą i zdolnościami analitycznymi,

  • gotowość do częstych podróży służbowych,

  • gotowość do pracy w biurze w Lublinie min. 3 razy w tygodniu,

  • wykształcenie wyższe,

  • nastawienie na cel i skuteczność działania,

  • zdolności przywódcze i bardzo dobra organizacja pracy,

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem i zarządzaniu projektami,

  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • znajomość pakietu Office,

  • prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę/ B2B,

  • atrakcyjny bonus miesięczny/kwartalny,

  • pokrycie kosztów oraz wsparcie w relokacji w przypadku kandydata spoza Lublina.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • samochód służbowy

  • ubezpieczenie grupowe

BIGRAM S.A.

Od ponad 27 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy