Logo Pracuj.pl

Dyrektor ds. Eksportu

GORGIEL GROUP sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie i współtworzenie strategii eksportowej
  • rozwijanie istniejących już sieci sprzedaży oraz budowanie nowych kanałów dystrybucji
  • pozyskiwanie nowych kluczowych klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, dbanie o utrzymanie długofalowych relacji z klientami
  • nadzór nad realizacją działań sprzedażowych na podległych rynkach
  • negocjowanie warunków sprzedaży
  • zarządzanie polityką handlową, podejmowanie decyzji uwzględniających sytuację rynkową i zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży, obrotu udziału w rynku
  • nadzór nad realizacją umów handlowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość branży instalacyjno grzewczej
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka orientacja na wyniki, kreatywność, dobra organizacja pracy
  • umiejętności zarządcze
  • gotowość wzięcia odpowiedzialności za osiągane wyniki sprzedażowe( tak
  • ilościowe jak i jakościowe)
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność – wyjazdy zagraniczne
  • prawo jazdy kat. B – gotowość do częstych podróży samochodem

To oferujemy

Firma oferuje dobre warunki pracy i płacy.

Aplikowanie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania lub pocztą na adres firmy Karpicko ul. Poznańska 10, 64-200 Wolsztyn

GORGIEL GROUP sp. z o.o. sp.k.

Czołowy producent grzejników łazienkowych, przedpokojowych i pokojowych

Siedziba firmy: Karpicko koło Wolsztyna ul. Poznańska 10

Kontakt: Sekretariat (68) 347 54 00

Dyrektor ds. Eksportu, opolskie