Dyrektor ds. eksportu w branży instalacji elektrycznych – rynki niemieckie

Signal Group sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Firma WERME TECHNOLOGIES Sp. z o.o. jest częścią Signal Group. Szafy rozdzielcze wykonane według najwyższych standardów jakościowych, zgodnie z obowiązującymi normami dla każdej wielkości obiektu. Stosujemy przemysłowe rozwiązania najbardziej renomowanych producentów na świecie. Jesteśmy zespołem, który nieustannie rozwija się pod kątem nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej, w tym prefabrykacji szaf rozdzielczych i sterowniczych, jak również systemów rozdziału energii. Jeśli chcesz rozwinąć swoje zdolności w obszarze montażu, projektowania lub sprzedaży dołącz do naszego zespołu!

OPIS STANOWISKA:

Stanowisko jest związane z samodzielnym opracowaniem strategii sprzedaży dystrybucyjnej i kierunków rozwoju spółki na rynku niemieckim.

  • opracowanie strategii budowy sprawnie funkcjonującej sieć dystrybucji na rynku niemieckim
  • aktywne generowanie szans na docieranie do kolejnych dystrybutorów, nawiązywanie z nimi współpracy oraz dbanie o jej efektywność
  • ewaluacja działań poprzez tworzenie racjonalnych, podpartych danymi koncepcji usprawnień strategii sprzedaży
  • spotkania handlowe wraz z prezentacjami
  • negocjowanie warunków handlowych i nadzór nad ich realizacją
  • budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z dystrybutorami
  • przygotowywanie analiz oraz prognoz sprzedaży
  • wdrażanie kolejnych działań mających na celu rozwój sprzedaży na rynku niemieckim

PROFIL KANDYDATA:

  • biegła znajomość języka niemieckiego, mile widziany Native Speaker (rynek niemiecki)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – elektrotechnika lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka samodzielność oraz decyzyjność
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, sprzedaży, wdrożeń
  • nastawienie na realizację celów biznesowych
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • gotowość do częstych podróży służbowych

ZDECYDOWANĄ PRZEWAGĄ BĘDZIE:

  • doświadczenie związane z branżą budowlaną na rynku niemieckim
  • doświadczenie w aktywnym poszukiwaniu i pozyskiwaniu nowych dystrybutorów / partnerów biznesowych
  • doświadczenie bezpośrednio związane z prefabrykacją rozdzielni
  • doświadczenia w sprzedaży eksportowej produktów z branży
  • doświadczenia w sprzedaży na rynku niemieckim
  • znajomość aktualnie obowiązujących norm w tym obowiązujących na rynku niemieckim

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • realną autonomię i niezależność przy realizacji własnych strategii
  • znaczący wpływ na organizację i jej długofalową strategię działania
  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z kompetencjami i doświadczeniem
  • telefon służbowy
  • samochód służbowy
  • laptop
  • zajęcia z języka angielskiego
  • ubezpieczenie grupowe
  • szkolenia
  • nowoczesne biuro
  • nowoczesne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy