Ta oferta pracy jest nieaktualna od 315 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Eksportu

  • Wolsztyn, Karpicko (pow. wolsztyński), wielkopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-10-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    CZOŁOWY PRODUCENT GRZEJNIKÓW ŁAZIENKOWYCH, POKOJOWYCH, PRZEDPOKOJOWYCH I KUCHENNYCH ORAZ SPŁUCZEK PODTYNKOWYCH

     GORGIEL GROUP Sp. z o. o. Karpicko koło Wolsztyna ul. Poznańska 10 poszukuje osoby
    do pracy na stanowisko:

    DYREKTOR D/S EKSPORTU

    Opis stanowiska

    • Odpowiedzialność za tworzenie, nadzorowanie oraz realizację sprzedaży eksportowej na rynkach zagranicznych
    • Budowanie długofalowych, partnerskich relacji z partnerami biznesowymi firmy,
    • Negocjowanie warunków współpracy,
    • Monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji,

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą,
    • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
    • Wykształcenie wyższe ( preferowany kierunek techniczny),
    • Doskonałe zdolności interpersonalne, komunikatywność,
    • Gotowość do częstych podróży służbowych.

    Co oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Możliwość pracy w zespole doświadczonych pracowników.

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku:
    lub pocztą na adres firmy Karpicko ul. Poznańska 10, 64-200 Wolsztyn

    Informacje pod numerem – 068 347 54 00 - Sekretariat

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    bottom