Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Finansowo-Księgowych

ATMOTERM S.A. w Opolu

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników

  • Kształtowanie polityki finansowej spółki poprzez zarządzanie jej finansami

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i współpraca z biegłym rewidentem przy audycie sprawozdania finansowego, przygotowywanie okresowych bilansów oraz rachunku zysków i strat

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, kontakty z Krajową Administracją Skarbową, ZUS, PFRON, GUS, KRS itp.

  • Zarządzanie procesem pozyskania finansowania bankowego, współpraca z bankami

  • Rozliczanie prac badawczo-rozwojowych, dotacji UE, itp.

  • Przygotowywanie raportów oraz prognoz finansowych

  • Współpraca z dyrektorami działów operacyjnych w celu zapewnienia i poprawy efektywności biznesowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w działach finansowo-księgowych

  • Wiedza z zakresu księgowości i rachunkowości

  • Znajomość prawa podatkowego i przepisów regulujących działalność i sprawozdawczość przedsiębiorstw

  • Umiejętność kierowania zespołem

  • Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca komunikację biznesową

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Dodatkowe kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów/zarządzania

  • Znajomość zasad funkcjonowania centrum badawczo-rozwojowego (rozliczanie ulg podatkowych B+R)

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Samodzielność w działaniu i wpływ na rozwój firmy

  • Pakiet opieki medycznej

  • Możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym

  • Możliwość skorzystania z elastycznych rozwiązań w systemie pracy

  • Dogodną lokalizację biura w centrum Opola

  • Firmowy parking

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Miejsce pracy

  • Opole

Myślisz o kolejnym kroku w swojej karierze?

Wyślij do nas swoje CV.

Atmoterm SA jest ekspertem w ochronie środowiska zarówno w konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Współpracujemy z jednostkami administracji publicznej oraz przedsiębiorstwami. Dostarczamy specjalistyczne systemy informatyczne do zarządzania danymi środowiskowymi oraz kompleksowe usługi doradcze.

Przewiń do profilu firmy