Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Finansowych

Grupa Azoty Polskie Konsorcjum ChemiczneO firmie

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy,

  • kreowanie działań na rzecz poprawy wyniku finansowego,

  • przygotowanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz raportów,

  • nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji,

  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego,

  • ocena projektów inwestycyjnych oraz ich optymalizowanie,

  • odpowiedzialność za płynność finansową, zabezpieczenie ryzyk kontraktów,

  • kontakty i współpraca z audytorami, bankami, brokerami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi, nadzór nad pracą podległych jednostek.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomia lub finanse),

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość obszarów analizy finansowej przedsiębiorstwa, analizy opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych,

  • umiejętność czytelnego i zrozumiałego sposobu raportowani i prezentowania danych,

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,

  • dobra znajomość MS Office,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • znajomość programu SAP.

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość nowoczesnych programów wspomagających realizację inwestycji.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę dla Grupy Kapitałowej Grupy Azoty S.A.,

  • samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość elastycznych form zatrudnienia oraz czasu pracy,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • niezbędne narzędzia do realizacji postawionych celów,

  • atrakcyjny pakiet medyczny dla Pracownika i członków rodziny,

  • rozwinięty pakiet socjalny w tym: dopłaty do wypoczynku, imprez kulturalnych, sportowych, pożyczki z Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej na korzystnych warunkach i inne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne

Spółka działająca w obszarze wielobranżowych usług projektowych związanych z pełną obsługą projektową procesów inwestycyjnych w przemyśle chemicznym, energetycznym, petrochemicznym oraz w obszarze tematów wykonawczo–realizacyjnych, związanych ze świadczonymi usługami kompletacji dostaw i realizacji inwestycji „pod klucz”.

Przewiń do profilu firmy