Dyrektor ds. Funduszy Europejskich

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-11-13
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2017-12-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Szanowni Państwo,

Spółka z Grupy Kapitałowej Work Service S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

DYREKTOR DS. FUNDUSZY EUROPEJSKICH
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

  • koordynacja realizowanych projektów na obszarze całej Polski
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • raportowanie efektywności prowadzonych projektów, bieżący monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu
  • weryfikacja możliwości pozyskania dotacji w ramach różnych programów
  • analiza i ocena projektów i pod kątem możliwości otrzymania dofinansowania oraz zgodności z przepisami
  • budowanie partnerstw oraz relacji z partnerami
  • planowanie procesów nadzór nad procesami przygotowywania dokumentacji aplikacyjnych oraz procesami wdrażania projektów
  • nadzór nad rozliczaniem projektów  współfinansowanych z środków UE
  • monitorowanie i nadzór nad prawidłowością prowadzonych postępowań ofertowych i procesów zakupowych
  • nawiązywanie współpracy z jednostkami naukowymi, samorządowymi oraz administracją publiczną.
  • monitoring dostępnych funduszy krajowych i unijnych

WYMAGANIA:

  • poparte sukcesami doświadczenie w zakresie przygotowywania, zarządzania i rozliczania projektów współfinansowanych z środków unijnych
  • znajomość dokumentów programowych (przede wszystkim Zasady Finansowania i Wytyczne w zakresie kwalifikowalności wydatków) i umiejętność ich stosowania w praktyce
  • doświadczenie w aplikowaniu o środki UE (przygotowanie wniosków o dofinansowanie, prowadzenie negocjacji, przygotowywanie załączników do umowy o dofinansowanie projektu)
  • bardzo dobra znajomość zasad konstruowania projektów  (w tym umiejętność przeprowadzania analizy finansowej projektu)
  • doświadczenie w koordynowaniu i rozliczaniu projektów, które uzyskały dofinansowania
  • umiejętność nadzorowania wielu projektów równocześnie
  • wysokie kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podróży służbowych

OFERUJEMY:

  • interesującą, pełną wyzwań pracę wymagającą dużej samodzielności w podejmowaniu decyzji i dającą jednocześnie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • ciągły rozwój i uczenie się od najlepszych
  • udział w interesujących projektach
  • dostęp do innowacyjnych metod i narzędzi
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i awansu zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w świetnej atmosferze, w zespole ludzi zaangażowanych i nastawionych na dzielenie się wiedzę
  • współpraca w oparciu o umowę o współpracy (własna działalność gospodarcza), umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • pakiety świadczeń zdrowotnych i sportowych

Aplikacje prosimy wysyłać do 20.10.2017 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się