Ta oferta pracy jest nieaktualna od 217 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Funduszy Europejskich

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szanowni Państwo,

    Spółka z Grupy Kapitałowej Work Service S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

    DYREKTOR DS. FUNDUSZY EUROPEJSKICH
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZADANIA:

    • koordynacja realizowanych projektów na obszarze całej Polski
    • zarządzanie zespołem pracowników
    • raportowanie efektywności prowadzonych projektów, bieżący monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu
    • weryfikacja możliwości pozyskania dotacji w ramach różnych programów
    • analiza i ocena projektów i pod kątem możliwości otrzymania dofinansowania oraz zgodności z przepisami
    • budowanie partnerstw oraz relacji z partnerami
    • planowanie procesów nadzór nad procesami przygotowywania dokumentacji aplikacyjnych oraz procesami wdrażania projektów
    • nadzór nad rozliczaniem projektów  współfinansowanych z środków UE
    • monitorowanie i nadzór nad prawidłowością prowadzonych postępowań ofertowych i procesów zakupowych
    • nawiązywanie współpracy z jednostkami naukowymi, samorządowymi oraz administracją publiczną.
    • monitoring dostępnych funduszy krajowych i unijnych

    WYMAGANIA:

    • poparte sukcesami doświadczenie w zakresie przygotowywania, zarządzania i rozliczania projektów współfinansowanych z środków unijnych
    • znajomość dokumentów programowych (przede wszystkim Zasady Finansowania i Wytyczne w zakresie kwalifikowalności wydatków) i umiejętność ich stosowania w praktyce
    • doświadczenie w aplikowaniu o środki UE (przygotowanie wniosków o dofinansowanie, prowadzenie negocjacji, przygotowywanie załączników do umowy o dofinansowanie projektu)
    • bardzo dobra znajomość zasad konstruowania projektów  (w tym umiejętność przeprowadzania analizy finansowej projektu)
    • doświadczenie w koordynowaniu i rozliczaniu projektów, które uzyskały dofinansowania
    • umiejętność nadzorowania wielu projektów równocześnie
    • wysokie kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do podróży służbowych

    OFERUJEMY:

    • interesującą, pełną wyzwań pracę wymagającą dużej samodzielności w podejmowaniu decyzji i dającą jednocześnie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności
    • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • ciągły rozwój i uczenie się od najlepszych
    • udział w interesujących projektach
    • dostęp do innowacyjnych metod i narzędzi
    • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i awansu zawodowego
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • pracę w świetnej atmosferze, w zespole ludzi zaangażowanych i nastawionych na dzielenie się wiedzę
    • współpraca w oparciu o umowę o współpracy (własna działalność gospodarcza), umowę o pracę lub umowę zlecenie
    • pakiety świadczeń zdrowotnych i sportowych

    Aplikacje prosimy wysyłać do 20.10.2017 r.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."