Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Generalnego Wykonawstwa

HRE Investments O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Ofertowanie rynku oraz negocjacja kontraktów Generalnego Wykonawstwa w formule „zaprojektuj i wybuduj”

  • Prowadzenie akwizycji podmiotów realizujących prace w formule Generalnego Wykonawstwa

  • Kontrola jakości i terminowości prac wykonywanych przez Generalnego Wykonawcę

  • Optymalizacja procesów operacyjnych oraz wdrażanie nowych narzędzi zarządzania

  • Wdrażane strategii oraz realizacja długofalowych celów firmy

  • Zarządzaniem budżetem oraz zapewnianie rozwiązań zapewniających dotrzymanie założeń

  • Współpraca z kluczowym Klientem, deweloperem o zasięgu ogólnopolskim

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub o profilu ekonomicznym

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będą dodatkowym atutem

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym, związanym z zarządzaniem w obszarze operacyjnym

  • Doświadczenia w optymalizacji procesów oraz ich wdrażania w przedsiębiorstwie w zakresu budownictwa kubaturowego

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego

  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność, kreatywność, silna motywacja w dążeniu do realizacji założonych celów

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, zdolność analitycznego myślenia, pracy koncepcyjnej i strategicznej, umiejętność planowania celów długofalowych

  • Prawo jazdy kategorii B, mobilność, gotowość do pracy w delegacji

  • Biegła znajomość pakietu Office oraz środowiska Cad

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B)

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Realny wpływ na strategię rozwoju i wizerunku firmy

  • Możliwość dołączenia do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

HRE Investments

HRE Investments to niezależny holding inwestycyjny typu private equity działający w sektorze nieruchomości. Zajmuje się inwestowaniem kapitału własnego oraz w imieniu polskich i międzynarodowych inwestorów prywatnych jak i instytucjonalnych.

Przewiń do profilu firmy