Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Handlowych

Marchem Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Firma Marchem Sp. z o.o. jest wiodącym producentem czyściw specjalistycznych w Polsce. Nasze produkty dostarczamy pod marką avatex® do największych zakładów przemysłowych w różnych branżach. Posiadamy również swoich dystrybutorów w wielu krajach Europy. W związku z dynamicznym rozwojem oraz budową nowoczesnego zakładu produkcyjnego poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację prognoz, założeń i celów sprzedażowych.
  • Rozpoznawanie nowych możliwości biznesowych w obszarze sprzedaży.
  • Kierowanie i motywowanie pracowników działu sprzedaży.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy oraz raportowanie na potrzeby zarządu.
  • Negocjacje kluczowych kontraktów z klientami oraz partnerami biznesowymi firmy.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą w branży przemysłowej.
  • Wyższe wykształcenie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne.
  • Umiejętność diagnozowania potrzeb klientów i budowania długofalowych relacji.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, również zagranicznych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację biznesową.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
  • Umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej firmie, realizowaną w młodym i dynamicznym zespole
  • Wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzeń, związany z osiąganymi wynikami
  • Narzędzia niezbędne do pracy na proponowanym stanowisku
  • Samochód służbowy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne