Oferta pracy

Dyrektor ds. Handlowych

Klient Pracuj.pl

18 00022 000 brutto / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planów i strategii sprzedażowej oraz nadzór nad ich późniejszą realizacją,

  • nadzór nad realizacją strategii Spółki w podległym Biurze Handlowym,

  • symulacja wyników sprzedaży, monitorowanie i analiza rynku,

  • negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych,

  • raportowanie aktywności handlowej do Zarządu Spółki.

  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad działalnością podległych komórek organizacyjnych,

  • zarządzanie ryzykiem w podległym obszarze,

  • inicjowanie nowych kontaktów, budowanie relacji z klientami i dostawcami w celu wzmacniania marki,

  • prowadzenie procesów optymalizacyjnych w powierzonym obszarze (sprzedaż/ marketing, logistyka/zakupy materiałów produkcyjnych, ofertowanie).

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w obszarze handlowym,

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne, negocjacyjne,

  • umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność,

  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego,

  • umiejętność tworzenia analiz biznesowych i finansowych oraz raportowania kluczowych wskaźników,

  • potwierdzone sukcesy sprzedażowe,

  • przedsiębiorczość, inicjatywa, silna motywacja w dążeniu do realizacji założonych celów.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w firmie należącej do Grupy Kapitałowej

  • pracę w firmie, istniejącej ponad 25 lat na rynku polskim,

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długofalową współpracę,

  • ambitne wyzwania oraz realny wpływ na kształtowanie polityki sprzedaży,

  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

Firma należąca do Grupy Kapitałowej dużych przedsiębiorstw budowlano-montażowych, specjalizujących się w produkcji i montażu konstrukcji stalowych, urządzeń energetycznych oraz kompleksowym wykonawstwie obiektów przemysłowych.

Ponad 200 osobowa, własna załoga, składa się z doświadczonej kadry kierowniczej i administracji oraz doskonale przygotowanych pracowników bezpośrednio produkcyjnych, którzy są gwarantami terminowych i dobrych jakościowo realizacji robót. Odbiorcą naszych produktów i usług są firmy polskie i zagraniczne. Realizujemy zadania kompleksowe, tzw. „pod klucz” z montażem skomplikowanych technologii, wyposażeniem i rozruchem zakładów, ale wykonujemy również elementy konstrukcji stalowych, kanałów, rurociągów, zbiorników i innych urządzeń przemysłowych. Posiadany potencjał wykonawczy pozwala nam na realizację dowolnie dużego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Nasza działalność koncentruje się w czterech podstawowych obszarach: » generalne wykonawstwo, » produkcja, » montaż, » rekonstrukcje, remonty i modernizacje.

Przewiń do profilu firmy