Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Handlowych

TagartO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii i planów działań handlowych w bezpośredniej współpracy z Zarządem Firmy

  • zarządzanie pracą Zespołu sprzedażowego

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami Strategicznymi

  • reprezentowanie Firmy w postępowaniach przetargowych (w tym koordynowanie przygotowania kalkulacji kosztowych i poprawnej dokumentacji)

  • rozwijanie kompetencji sprzedażowych w Zespole

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe

  • współpraca z partnerami wewnętrznymi (m.in. Zespół Produkcji i Marketingu) i zewnętrznymi przy realizacji działań sprzedażowych

  • rekomendowanie kierunków rozwoju Firmy na podstawie analiz rynkowych i informacji zwrotnych od Klientów

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą produktów (branża outdoor lub pokrewne)

  • dobra znajomość zasad dot. przetargów (warunek konieczny)

  • poparte sukcesami doświadczenie we wdrażaniu strategii i procesów handlowych

  • umiejętność diagnozowania potrzeb klientów i budowania długofalowych relacji

  • rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację biznesową

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym część zmienną zależną od realizacji wyników sprzedażowych

  • ciekawą pracę i możliwość bezpośredniego wpływu na decyzje strategiczne

  • częściowo możliwość pracy zdalnej (częstotliwość przyjazdów do Centrali firmy w Tarnobrzegu do ustalenia)

  • samochód do celów służbowych.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Tagart

TAGART – od 1993 roku specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji specjalistycznej odzieży myśliwskiej, outdoorowej oraz odzieży pracowniczej jako spółka Zakład Obsługi Leśnictwa sp.j.

Jesteśmy twórcą i właścicielem marki odzieży Tagart oraz dystrybutorem wielu renomowanych międzynarodowych marek. W naszej ofercie znajdują się produkty marek takich jak: Aku, Meindl, Chiruca, Kamik, Lemigo, Wojas, 3M.

Naszymi klientami są zarówno jednostki Lasów Państwowych, myśliwi, strzelcy sportowi, prywatni właściciele lasów, klienci segmentu outdoor. Jesteśmy w końcowej fazie uruchomienia wielokanałowego e-commerce powiązanego z systeme Comarch ERP z wdrożonym od 10 lat BI.

Stale rozwijamy segment produktów dla klientów indywidulanych i biznesowych, dla których kontakt z przyrodą i spędzanie czasu w naturalnym otoczeniu są częścią stylu życia.

Przewiń do profilu firmy