Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. handlowych

ZIP sp. z o.o.O firmie

  • Sucha Beskidzka, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Firma VENIFLOOR  specjalizuje się w produkcji podłóg fornirowanych. Duże doświadczenie w branży przemysłu drzewnego, pozwoliło nam tworzyć produkty, które zdobywają coraz większe uznanie u liczących się na rynku polskim firm działających w branży budowlanej i wykończeniowej. Stawiamy na przyjazną i rodzinną atmosferę w zespole, ponieważ wierzymy w to iż na co dzień współpracując ze sobą nie tylko realizujemy wspólne cele biznesowe, ale budujemy również wieloletnie przyjaźnie.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację prognoz, założeń i celów sprzedażowych,
  • monitorowanie skuteczności działań sprzedażowych i marketingowych,
  • zarządzanie, motywowanie i organizacja pracy podległego zespołu,
  • budowanie współpracy z kluczowymi klientami i rozwijanie korzystnych długofalowych relacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie umów z klientami,
  • monitorowanie otoczenia zewnętrznego firmy i działalności konkurencji,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy oraz raportowanie dla zarządu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w branży drzewnej),
  • wysokie umiejętności interpersonalne, managerskie i komunikacyjne,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych,
  • nastawienie na wynik i realizowanie planów sprzedażowych,

Oferujemy:

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń, związany z osiąganymi wynikami,
  • narzędzia adekwatne do zajmowanego stanowiska: samochód służbowy, laptop, telefon.

Ogłoszenie archiwalne