Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Dyrektor ds. Handlowych

Maxcom S.A.O firmie

Maxcom S.A.

Towarowa 23A

Tychy

Firma MaxCom S.A. jeden z liderów rynku sprzętu telekomunikacyjnego i elektroniki użytkowej w Polsce i Europie w związku z dynamicznym rozwojem pilnie poszukuje osób na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie i współkształtowanie ogólnopolskiej oraz europejskiej struktury sprzedaży;
  • Zarządzanie budżetem działu sprzedaży , wyznaczanie oraz realizacja planów i celów sprzedażowych firmy oraz indywidualnych dla przedstawicieli w kraju oraz przedstawicieli za granicą;
  • Współkształtowanie i realizacja strategii sprzedażowej firmy;
  • Doskonalenie struktur sprzedażowych (ewaluacja struktur i zespołu sprzedażowego, szkolenia, raportowanie z wykorzystaniem mobilnych narzędzi, etc.);
  • Współkształtowanie polityki motywacyjnej firmy w stosunku do struktur sprzedażowych;
  • Współkształtowanie strategii operacyjnych produktów oraz polityki cenowej firmy w tym zakresie;
  • Analiza rynku i działań konkurencji;
  • Dbałość o wysoką pozycję produktów firmy w punktach sprzedaży i ich odsprzedaż;
  • Monitorowanie skuteczności prowadzonych działań i raportowanie wyników;
  • Opracowywanie ofert i umów handlowych;
  • Negocjacje z kluczowymi klientami;
  • Budowanie długotrwałych, silnych i korzystnych dla firmy relacji z klientami;

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 5-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedaży min. 10 przedstawicieli handlowych;
  • Doświadczenie w dystrybucji hurtowej, sieciowej , na rynku elektroniki użytkowej i telekomunikacyjnym będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenia w tworzeniu i doskonaleniu struktur sprzedażowych w organizacji zarządzającej przez cele i budżetowanie;
  • Znajomości procesów sprzedaży B2B, technik sprzedażowych i negocjacyjnych;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie inter-mediate (w mowie i piśmie);
  • Minimum 10 letniego doświadczenia w sprzedaży detalicznej i hurtowej na rynku krajowym, poparte sukcesami;
  • Wykształcenia wyższe;
  • Komunikatywności, dużej samodzielności oraz dynamiki działania;
  • Zaangażowania, kreatywności, chęci do rozwoju;
  • Gotowość do pracy w systemie zadaniowym i częstych podróży służbowych;
  • Doświadczenie w sprzedaży w różnych kanałach dystrybucyjnych;
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii biznesowych i marketingowych;
  • Umiejętność wyznaczania kierunku rozwoju i jego realizacji;
  • Umiejętność planowania i zarządzania budżetami;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rosnącej organizacji posiadającej atrybuty w postaci: rozpoznawalnych produktów wysokiej jakości, dużej elastyczności i otwartości w działaniu, młodego i dynamicznie działającego zespołu oraz mającej ambicje być liderem w każdej kategorii produktowej;
  • Możliwość współtworzenia sukcesów firmy;
  • Atrakcyjny system motywacyjny - umowa o pracę (lub inna preferowana forma zatrudnienia) z wynagrodzeniem zasadniczym i premią za wyniki;
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Maxcom S.A. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez MAXCOM SA w Tychach”.

Ogłoszenie archiwalne