Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Handlowych

Maxcom S.A.O firmie

Maxcom S.A.

Towarowa 23A

Tychy

Firma MaxCom S.A. jeden z liderów rynku sprzętu telekomunikacyjnego i elektroniki użytkowej w Polsce i Europie w związku z dynamicznym rozwojem pilnie poszukuje osób na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie i współkształtowanie ogólnopolskiej oraz europejskiej struktury sprzedaży;
  • Zarządzanie budżetem działu sprzedaży , wyznaczanie oraz realizacja planów i celów sprzedażowych firmy oraz indywidualnych dla przedstawicieli w kraju oraz przedstawicieli za granicą;
  • Współkształtowanie i realizacja strategii sprzedażowej firmy;
  • Doskonalenie struktur sprzedażowych (ewaluacja struktur i zespołu sprzedażowego, szkolenia, raportowanie z wykorzystaniem mobilnych narzędzi, etc.);
  • Współkształtowanie polityki motywacyjnej firmy w stosunku do struktur sprzedażowych;
  • Współkształtowanie strategii operacyjnych produktów oraz polityki cenowej firmy w tym zakresie;
  • Analiza rynku i działań konkurencji;
  • Dbałość o wysoką pozycję produktów firmy w punktach sprzedaży i ich odsprzedaż;
  • Monitorowanie skuteczności prowadzonych działań i raportowanie wyników;
  • Opracowywanie ofert i umów handlowych;
  • Negocjacje z kluczowymi klientami;
  • Budowanie długotrwałych, silnych i korzystnych dla firmy relacji z klientami;

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 5-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedaży min. 10 przedstawicieli handlowych;
  • Doświadczenie w dystrybucji hurtowej, sieciowej , na rynku elektroniki użytkowej i telekomunikacyjnym będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenia w tworzeniu i doskonaleniu struktur sprzedażowych w organizacji zarządzającej przez cele i budżetowanie;
  • Znajomości procesów sprzedaży B2B, technik sprzedażowych i negocjacyjnych;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie inter-mediate (w mowie i piśmie);
  • Minimum 10 letniego doświadczenia w sprzedaży detalicznej i hurtowej na rynku krajowym, poparte sukcesami;
  • Wykształcenia wyższe;
  • Komunikatywności, dużej samodzielności oraz dynamiki działania;
  • Zaangażowania, kreatywności, chęci do rozwoju;
  • Gotowość do pracy w systemie zadaniowym i częstych podróży służbowych;
  • Doświadczenie w sprzedaży w różnych kanałach dystrybucyjnych;
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii biznesowych i marketingowych;
  • Umiejętność wyznaczania kierunku rozwoju i jego realizacji;
  • Umiejętność planowania i zarządzania budżetami;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rosnącej organizacji posiadającej atrybuty w postaci: rozpoznawalnych produktów wysokiej jakości, dużej elastyczności i otwartości w działaniu, młodego i dynamicznie działającego zespołu oraz mającej ambicje być liderem w każdej kategorii produktowej;
  • Możliwość współtworzenia sukcesów firmy;
  • Atrakcyjny system motywacyjny - umowa o pracę (lub inna preferowana forma zatrudnienia) z wynagrodzeniem zasadniczym i premią za wyniki;
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Maxcom S.A. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez MAXCOM SA w Tychach”.

Ogłoszenie archiwalne