Oferta pracy

Dyrektor ds. HR

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Cavatina GW Sp. z o.o.

Wielicka 28/b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie polityki personalnej w organizacji

  • Kompleksowe prowadzenie i nadzorowanie procesów z obszaru HR, w tym rekrutacji i adaptacji pracowników, zarządzania kompetencjami i szkoleniami, wynagradzania, premiowania itp.

  • Opracowywanie i nadzór nad wdrażaniem regulaminów i procedur z zakresu prawa pracy, compliance itp.

  • Znajdowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów

  • Kształtowanie kultury organizacyjnej

  • Współpracę i wsparcie Zarządu i członków najwyższej kadry kierowniczej w podejmowaniu decyzji biznesowych i tworzeniu strategii zarządzania podległymi zespołami

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze HR

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, procesów rekrutacji i adaptacji, szkoleń i rozwoju

  • Wysokie kompetencje interpersonalne, zwłaszcza w komunikacji i budowania relacji

  • Umiejętności organizacyjne i negocjacyjne

  • Nastawienie na realizację celów

  • Wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,

  • Pakiet benefitów pracowniczych (min. ubezpieczenie medyczne, karta sportowa)

  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do pracowników grupy kapitałowej CAVATINA, jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy