Dyrektor ds. HR

TRANS POLONIA S.A.O firmie

  • Tczew, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
TPG TRANS POLONIA GROUP, lider w branży logistyki międzynarodowej z siedzibą w Tczewie,
w związku z dynamicznym rozwojem spółek wchodzących w skład Grupy,
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Idealny Kandydat/ka na to stanowisko:

  • zarządzał/a przez min. 2 lata działem personalnym,
  • posiada min. 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze HR w branży transportowej,
  • posiada wiedzę w zakresie obsługi kadrowo-płacowej w szczególności pracowników na stanowisku kierowcy międzynarodowego (C+E),
  • poznał/a programy tachoscan lub tachospeed oraz 4trans,
  • dobrze zna zagadnienia związane z rozliczeniem kierowców w ruchu międzynarodowym
  • wykazuje wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, organizacyjne oraz interpersonalne,
  • przejawia inicjatywę w działaniu, myśli perspektywicznie,
  • jest osobą samodzielną, stanowczą i dyskretną, potrafi wpływać na innych i motywować do konkretnych działań.

Zadania i wyzwania, które czekają na Kandydata/tkę to:

  • tworzenie i kontrola strategii personalnej oraz procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi (w szczególności kierowcami C+E),
  • planowanie zatrudnienia i nadzór nad procesem rekrutacji,
  • odpowiedzialność za obszar kadr i płac,
  • nadzór nad prawidłowym zastosowaniem norm prawa pracy oraz norm szczególnych dotyczących zatrudniania i wynagradzania kierowców,
  • planowanie i monitoring polityki wynagradzania,
  • opracowanie i wdrażanie wewnętrznych procedur z zakresu HR,
  • współtworzenie polityki informacyjnej.

Oferujemy:

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko umożliwiające pogłębienie wiedzy i doświadczenia w branży logistycznej,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość realnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dodatkowe świadczenia, w tym kartę Multisport,
  • komfortowe warunki pracy i niezbędne narzędzia do jej wykonywania.

Dlaczego warto dołączyć do nas na dłużej:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Otwarta komunikacja, wyjątkowi ludzie, dobra atmosfera
  • Komfortowe i bezpieczne warunki pracy
  • Nowoczesna flota aut ciężarowych
  • Atrakcyjna oferta ubezpieczeń zdrowotnych i grupowych
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pyszna kawa i inne napoje dostępne w naszej stołówce
  • Inspirujące spotkania integracyjne
  • Dodatkowe świadczenia, o których więcej na spotkaniu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych na niniejszym formularzu przez TRANS POLONIA S.A. z siedzibą w Tczewie, ul. Rokicka 16, 83-110 Tczew, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a / art. 9 ust. 2 lit. a  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) do celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TRANS POLONIA S.A. z siedzibą w Tczewie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie, jak również, iż od tej zgody nie jest uzależnione świadczenie usług ani wykonanie umowy.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych na niniejszym formularzu przez TRANS POLONIA S.A. z siedzibą w Tczewie, ul. Rokicka 16, 83-110 Tczew, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a / art. 9 ust. 2 lit. a  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) do celów niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w przyszłości prowadzonych przez TRANS POLONIA S.A. z siedzibą w Płocku przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie, jak również, iż od tej zgody nie jest uzależnione świadczenie usług ani wykonanie umowy."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy