Oferta pracy

Dyrektor ds. Innowacji

Credit Agricole Bank Polska S.A.O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Wrocław

Wrocław

  • Około 100 mld kapitału własnego
  • Ponad 100 lat doświadczenia
  • Obecność
    w około 50 krajach
  • Ponad 140 tysięcy pracowników
Dyrektor ds. InnowacjiNumer ref.: ILD/02/WR

Twoja rola i zadania:

  • Kształtowanie kultury innowacji w banku
  • Budowa w banku środowiska do realizacji strategii innowacji zatwierdzonej przez Zarząd
  • Rozwój i animacja zespołu innowacyjnego (Innovation Lab)
  • Realizacja celów innowacyjnych (obszarów eksploracji innowacyjnej, w tym realizację PoC w tych obszarach)
  • Nawiązywanie i utrzymywanie połączeń ze innowacyjnym środowiskiem w grupie CA oraz poza bankiem (Hub-y, Akceleratory itp.).

W ramach swojej pracy będziesz:

  • zarządzać i animować Innovation Lab poprzez organizację pracy oraz zarządzanie zasobami (ludzkimi, biurowymi, oprogramowaniem i własnością intelektualną)
  • eksplorować innowacje w uzgodnionych obszarach (plany roczne) przez scouting w uzgodnionych obszarach i realizację projektów innowacyjnych (PoC/MVP) zgodnie z planem/budżetem
  • R&D – poszukiwać inspirujących rozwiązań i szans biznesowych (współpraca ze środowiskiem innowacyjnym w kraju, w grupie CA i za granicą)
  • opracowywać, proponować nowe kierunki (strategiczne) - stale aktualizowana strategia innowacji w CABP
  • utrzymać wiedzę i świadomość w CABP na temat innowacji, w tym realizować komunikację w organizacji i poza nią

Twój zespół:

Nasz Departament Zarządzania Zmianą i Cyfryzacją to zespół specjalistów wyspecjalizowanych w prowadzeniu transformacji biznesowych, pokładających głęboką wiarę w potencjał istniejący w ludziach oraz promujących niestandardowe myślenie. Na tych dwóch fundamentach opieramy całą naszą działalność. Lubimy ze sobą współpracować.

Innovation Lab jest strukturą macierzową i poza osobami dedykowanymi do jego prowadzenia z ramienia Departamentu Zarządzania Zmianą, składa się pracowników innych jednostek banku oddelegowanych do pracy na rzecz Innovation Lab w ramach swoich obowiązków. Oddelegowanie tych pracowników jest zwykle częściowe.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

To Ciebie poszukujemy, jeżeli:

  • masz co najmniej 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu transformacji biznesowych, zarządzaniu zmianą lub zarządzaniu obszarem innowacji
  • znasz zagadnienia biznesowe z dziedziny bankowości
  • znasz trendy rynkowe w zakresie innowacji, nie tylko w obszarze bankowym
  • posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • potrafisz delegować zadania, zarządzać oczekiwaniami i radzić sobie z porażkami
  • dobrze odnajdujesz się w pracy w rozproszonym środowisku
  • chcesz oraz potrafisz wdrażać zmiany
  • charakteryzuje Cię niesłabnąca ciekawość nowych rozwiązań i możliwości biznesowych i technologicznych
  • z optymizmem radzisz sobie z przeciwnościami
  • potrafisz myśleć strategicznie
  • masz doświadczenie w prowadzeniu i komunikacji na spotkaniach i warsztatach z udziałem Zarządów, Managerów Zarządzających, kluczowych Interesariuszy
  • skutecznie realizujesz cele, rozumiane jako dostarczanie produktów wdrożeniowych (konkretne wyniki: wnioski, rekomendacje, wdrożone zmiany w procesie)
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności optymalnego organizowania pracy sobie i ewentualnie podległym członkom zespołu, skoncentrowanie na celu
  • potrafisz zarządzać harmonogramem i interesariuszami w projekcie
  • potrafisz pracować w międzynarodowym środowisku - Twój angielski musi być biegły
  • znasz
    • metodyki zarządzania programami, projektami, zmianą, procesami
    • podstawy psychologii zachowań ludzkich, komunikacji, interakcji w zespołach
    • metody wywierania wpływu

W zamian oferujemy

  • Karta
    MultiSport
  • Opieka
    medyczna
  • System
    szkoleń
    i programów
    rozwojowych
  • Dodatkowo:
    kultura, pasje
    oraz największy
    Klub Rabatowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
lub wysłanie dokumentów aplikacyjnych z podanym symb. ref. w temacie maila na adres
[email protected]

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem

Jeżeli chcesz, aby Twoja kandydatura została wzięta pod uwagę w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Departament Zarządzania Zmianą i Cyfryzacją

Ogłoszenie archiwalne