Oferta pracy

Dyrektor ds. inwestycji

3W Dystrybucja Budowlana S.A.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie inwestycji i pozyskiwanie kontraktów budowlanych.

  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami.

  • Przygotowywanie ofert pod kontrakty budowlane.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  • Budowanie zespołu handlowców odpowiedzialnych za inwestycje.

  • Rozwój sieci klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – kierunki budowlana mile widziane.

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku w branży budowlanej.

  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego i firm wykonawczych.

  • Ugruntowane kontakty z generalnymi wykonawcami oraz firmami podwykonawczymi.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych i budowania długotrwałych relacji z Klientami.

  • Doświadczenia w zarządzaniu niewielkim zespołem handlowym.

  • Dyspozycyjność.

  • Znajomość środowiska MS Office.

  • Czynne prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu.

To oferujemy

  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.

  • Dużą samodzielność.

  • Odpowiednie szkolenia.

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego.

  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych i budowlanych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy ociepleń budynków, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane, hydroizolacje, płytki ceramiczne oraz stolarka drzwiowa.

Przewiń do profilu firmy