Oferta pracy

Dyrektor ds. Inwestycji Deweloperskich

Grupa Kapitałowa VOX

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi,

  • poszukiwanie terenów i obiektów pod inwestycje,

  • kompleksowa analiza atrakcyjności oraz ryzyka projektów inwestycyjnych,

  • przygotowywanie koncepcji zagospodarowania nieruchomości, w tym uzyskiwanie odpowiedniej dokumentacji formalno-prawnej,

  • formułowanie koncepcji i projektów, bieżące współdziałanie z biurami projektowymi i architektami,

  • nadzór oraz organizacja inwestycji, w tym współpraca z firmami budowlanymi i wykonawczymi oraz nadzorem projektowym,

  • negocjacje umów dotyczących funkcjonowania nieruchomości, w tym współpraca z biurami prawnymi i kancelariami notarialnymi (obsługa nieruchomości),

  • współpraca z partnerami w zakresie wspólnej realizacji inwestycji,

  • współpraca z zarządcą nieruchomości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – ekonomiczne, prawne lub techniczne (architektoniczne),

  • minimum 4 lata doświadczenia w zakresie pozyskiwania i rozwoju współpracy z klientami biznesowymi w sektorze nieruchomości komercyjnych,

  • biegła znajomość procedur administracyjnych oraz przepisów prawa w aspekcie planistycznym nieruchomości,

  • wysokie zdolności interpersonalne, udokumentowane doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych na poziomie Top Management,

  • biegłość w zakresie technicznych aspektów zarządzania nieruchomościami,

  • doświadczenie w zakresie reprezentowania spółki przed władzami samorządowymi i administracyjnymi,

  • otwartość na podróże służbowe, jako naturalny element pracy,

  • licencja zarządcy nieruchomości – mile widziana

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pełną samodzielność i decyzyjność – również w zakresie organizacji pracy własnej,

  • Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach,

  • Wsparcie i dużą wymianę wiedzy – w branży działamy od kilkunastu lat

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego