Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Inwestycji Klientów

  • Kraków, Tarnów, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 05.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. jest podmiotem w pełni skoncentrowanym na działalności inwestycyjnej. W tej kategorii zapewniamy naszym Klientom najszerszy wybór produktów oraz najwyższą jakość usług świadczonych za pośrednictwem wyspecjalizowanej kadry. Obecnie prowadzimy działalność maklerską, wykorzystując ugruntowaną i popartą wieloletnim doświadczeniem znajomość rynku finansowego.

    W związku ze stałym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów do współpracy w charakterze:

    DYREKTOR DS. INWESTYCJI KLIENTÓW
    Miejsce pracy: Kraków, Tarnów
    Nr ref.: DF/09/18

    Główne zadania:

    • Nawiązywaniem i utrzymywaniem długoterminowych relacji z Klientami;
    • Informowaniem potencjalnych Klientów i Klientów już współpracujących z Xelion o ofercie w zakresie produktów i usług świadczonych przez Xelion;

    Czego oczekujemy?

    • Kilkuletniego doświadczenia w pracy z Klientami z segmentu Private Banking;
    • Umiejętności aktywnego pozyskiwania Klientów;
    • Bardzo dobrej znajomości produktów inwestycyjnych i rynku kapitałowego;
    • Własnej inicjatywy, przedsiębiorczości, umiejętności samoorganizacji pracy oraz wysokiej kultury osobistej

    Co nas wyróżnia?

    • Szeroka oferta produktowa (20 TFI polskich i zagranicznych);
    • Konkurencyjny system wynagrodzeń;
    • Brak planów sprzedażowych;
    • Elastyczny czas pracy;
    • Brak segmentacji Klientów;
    • Bogaty program szkoleń rozwojowych i sprzedażowych dla Doradców i Klientów;
    • Wsparcie ułatwiające pracę (unikatowy Raport Stanu Aktywów, elektroniczna transakcyjność, dostęp do inwestycji online);
    • Opieka firmy księgowej, pakiety Multisport, prywatna opieka medyczna

    W tytule wiadomości prosimy wpisać nr referencyjny DF/09/18 oraz miejscowość, do której składana jest aplikacja.

    Prosimy o dopisanie w dokumentach następującej klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie przez Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, aby Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. jako administrator danych zachował Twoje CV w bazie dla celów przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z Domem Inwestycyjnym Xelion sp. z o.o. pod adresem [email protected]

    Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez DI Xelion sp. z o.o. znajdują się w Rozdziale VI Zastrzeżeń prawnych w serwisie www.xelion.pl oraz w dokumencie „Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych przez Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o.
    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.