Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. inwestycji

NOWE CENTRUM ADMINISTRACYJNE sp. z o.o.O firmie

  • Ujastek 1
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

NOWE CENTRUM ADMINISTRACYJNE sp. z o.o.

Ujastek 1

Kraków

Nowe Centrum Administracyjne Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo powołane w celu rewitalizacji kompleksu budynków dawnego Centrum Administracyjnego Huty im. Tadeusza Sendzimira położonego w Krakowie Nowej Hucie przy ul. Ujastek 1.

Nowe Centrum Administracyjne Sp. z o. o. ogłasza nabór na stanowisko Dyrektora ds. inwestycji.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie procesami inwestycyjnymi Spółki - planowanie, koordynowanie i nadzorowanie
  • realizacji prac remontowych/inwestycyjnych, w tym:
    • nadzór nad stanem technicznym budynków będących we władaniu Spółki - określanie zakresu i harmonogramu przeprowadzenia prac remontowych/inwestycyjnych w obiektach budowlanych, prowadzenie książki obiektów budowlanych, przeprowadzanie lub zlecanie okresowych przeglądów obiektów budowanych, przygotowanie lub weryfikowanie kosztorysów na prace remontowe i budowlane,
    • nadzorowanie i koordynowanie działań związanych z pracami projektowymi, w tym optymalizowanie procesu pod kątem kosztów, terminów i rozwiązań technologicznomateriałowych,
    • kontrola prowadzonych inwestycji pod względem zgodności z przepisami prawa budowlanego i dokumentacją projektową, jakości standardu wykonywanych prac, terminowości oraz monitoring budżetu,
  • nadzór nad podległymi pracownikami oraz dokumentacją techniczną Spółki,
  • ocena szans i ryzyk związanych z inwestycjami budowlanymi Spółki.
  • współpraca w ramach powierzonych zadań z Zarządem oraz innymi Działami Spółki.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych,
  • posiadanie uprawnień budowlanych konstrukcyjno - budowlanych (wykonawczych lub architektonicznych) bez ograniczeń,
  • aktualny wpis na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego,
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w budownictwie kubaturowym,
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu, obsługa komputera i pakietu MS Office, AutoCAD,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • wysokie kompetencje w zakresie harmonogramowania prac budowlanych;
  • umiejętności egzekwowania jakościowego i terminowego wykonywania umów przez wykonawców;
  • znajomość języka angielskiego (min. B2) w mowie i piśmie,
  • dodatkowym atutem będą:
    • uprawnienia budowlane: wyburzeniowe, instalacyjne (w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych),
    • praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych oraz przepisów prawa ochrony środowiska i organizacji procesów rewitalizacji, w tym adaptacji dziedzictwa przemysłu,
    • doświadczenie w prowadzeniu (nadzorowaniu) prac budowalnych dotyczących obiektów wpisanych do rejestru zabytków,
    • znajomość ekologicznych rozwiązań w architekturze.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Ogłoszenie archiwalne