Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Jakości

COHRMAN GROUP

  • Katowice, śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Dyrektor

Prężnie rozwijające się konsorcjum produkcyjne składające się z kilku podmiotów zatrudni do swojej centrali w Katowicach osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Działu Kontroli Jakości,
  • Zarządzanie działem Dział Kontroli Jakości i nadzór nad pracą tego Działu w zakresie zlecania i organizacji czynności związanych kontrolą i zapewnieniem prawidłowych cech jakościowych produktów wprowadzanych na rynek,
  • Nadzór nad procedurą reklamacji produktów,
  • Nadzór i rozliczenie defektów produkcyjnych wewnętrznych z uwzględnieniem rodzajów i przyczyn powstania,
  • Bieżące analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych,
  • Wsparcie audytów zewnętrznych,
  • Kontrola procesów produkcyjnych w sposób obiektywny i zgodny z procedurami,
  • Aktualizacja, opracowywanie, sprawdzanie i opiniowanie dokumentacji systemowej,
  • Przygotowywanie wymaganej, przepisami i normami wewnętrznymi, dokumentacji dla Klientów (kart produktów itp.),
  • Systematyczne aktualizowanie wiedzy na temat przepisów prawa żywnościowego, systemów zarzadzania jakością i bezpieczeństwem żywności oraz nieustanne wyznaczanie nowych kierunków działania w zakresie Polityki Jakościowej.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie jakością),
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej (przetwórstwo mięsa, produkcja świeża lub mrożona),
  • Znajomość przepisów krajowych i UE w zakresie bezpieczeństwa żywności,
  • Znajomość systemów HACCP, GMP, GHP, IFS, BRC, ISO,
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku managerskim w obszarze zarządzania jakością,
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Prawo jazdy,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
  • Niezbędne narzędzia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne