Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor ds. Klientów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za przygotowywanie i wdrażanie strategii mającej umożliwić nawiązywanie relacji i pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój współpracy z istniejącymi klientami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii dla Banku;

  • opracowywanie strategii marketingowej dla danego obszaru klientów;

  • nawiązywanie nowych relacji z klientami oraz rozwijanie relacji z obecnymi klientami, przypisanymi do swojego obszaru geograficznego;

  • pozyskiwanie nowych klientów lokalnie oraz wspieranie ich pozyskiwania na poziomie Grupy BNP Paribas;

  • odpowiedzialność za współpracę z Centrami Korporacyjnymi oraz Liniami Produktowymi w obszarze realizacji strategii dla klientów korporacyjnych międzynarodowych z przypisanego obszaru;

  • aktywne reprezentowanie Banku w zakresie przepływu informacji oraz w relacjach z podmiotami spoza Banku w obszarze klientów międzynarodowych;

  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z podmiotami zewnętrznymi wspierającymi prowadzenie działalności gospodarczej podmiotów międzynarodowych Polsce (m. in. izby gospodarcze, stowarzyszenia, etc.) mając na uwadze biznesowy i wizerunkowy charakter tych relacji;

  • gromadzenie informacji na temat globalnych i lokalnych relacji z prospektami;

  • współodpowiedzialność za jakość portfela kredytowego;

  • współpraca z zagranicznymi oddziałami BNPP w zakresie kreowania planów biznesowych rozwoju współpracy z klientami, udzielania informacji na temat organizacji i oferty Banku lokalnie w obszarze klientów międzynarodowych w szczególności z przypisanego obszaru;

  • wspieranie lokalnego wdrażania rozwiązań/regulacji grupowych BNPP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne/finansowe/prawnicze;

  • min. 10 lat doświadczenia zawodowego w bankach, innych instytucjach finansowych lub firmach doradczych;

  • doświadczenie zawodowe za granicą będzie ważnym atutem;

  • szerokie doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientami korporacyjnymi (w tym wg modelu key account management);

  • znajomość analizy i zarządzania ryzykiem korporacyjnym;

  • bardzo dobra znajomość produktów kredytowych (w tym rozwiązań strukturyzowanych);

  • bardzo dobra znajomość produktów bankowości transakcyjnej i zarządzania ryzykami rynkowymi;

  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;

  • wysokie kompetencje w nawiązywaniu nowych relacji biznesowych i pozyskiwaniu klientów oraz transakcji, komunikatywność, kreatywność w pracy z klientami i pracownikami banku i grupy BNP Paribas na świecie;

  • otwartość na częste podróże służbowe;

  • umiejętność reprezentowania banku poprzez wystąpienia, udział w oficjalnych wydarzeniach, zdolność współpracy biznesowej w środowisku wielokulturowym;

  • biegła znajomość języka niemieckiego i języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;

  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • pakiet kafeteryjny

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Szczegóły

Przewiń do profilu firmy