Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów - Dyrektor Sprzedaży

Assay Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Cybernetyki 19B, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Assay Consulting Sp. z o.o.

Cybernetyki 19B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w zakresie sprzedaży rozwiązań z zakresu zielonej energii, OZE, elektromobilności

  • Utrzymywanie i budowanie relacji z kluczowymi klientami

  • Organizowanie bezpośrednich spotkań z klientami

  • Prezentacje produktów dla klientów

  • Aktywny udział w targach i innych wydarzeniach w celu nawiązania i utrzymania relacji z klientami

  • Raportowanie do przełożonego zakresu podjętych działań

  • Przygotowywanie ofert dla klienta

  • Pomoc w przygotowaniu ofert do przetargów

Nasze wymagania

  • Gruntowna znajomość specyfiki rynku energii elektrycznej (wiedza na temat rynku odnawialnych źródeł energii)

  • Preferowane 10-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze OZE/ENERGII

  • Pro-aktywna postawa, otwartość na udział w targach i konferencjach

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym prowadzenie rozmów biznesowych i technicznych

To oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej prowadzącej innowacyjne projekty

  • Umowa według wybranej formy zatrudnienia

  • Podstawa wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia i umiejętności

  • Premie uzależnione od osiąganego wyniku

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Komfortowe warunki pracy

Fundusz Assay inwestuje w młode, innowacyjne przedsiębiorstwa, wykorzystując szerokie doświadczenie zbudowane w obszarze doradztwa gospodarczego. Obecnie Assay poszukuje kandydatów na stanowisko: Dyrektor ds. Kluczowych Klientów.

Przewiń do profilu firmy