Oferta pracy

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

ZPUE S.A.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Główne zadania:

  • Identyfikowanie nowych potencjalnych kluczowych klientów na rynku przemysłu i pierwotnej dystrybucji;
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedaży B2B na w/w rynku;
  • Prezentacja firmy oraz jej produktów i usług;
  • Profesjonalna obsługa grupy klientów zgodnie ze standardami firmy;
  • Opieka, doradztwo, wspomaganie klientów w ich projektach inwestycyjnych;
  • Tworzenie i realizacja indywidualnego rocznego planu działania;
  • Analiza i monitorowanie rynku w zakresie potencjalnych Klientów
    i działań konkurencji;
  • Analiza i przygotowanie dokumentów formalno-prawnych związanych
    z procesem sprzedażowym.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów
    na rynku przemysłu ciężkiego;
  • Wykształcenie wyższe: elektrotechnika lub pokrewne;
  • Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych negocjacji handlowych dla dużych kontraktów;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Zdolności organizacyjne, kreatywność, inicjatywa, elastyczność
    i profesjonalny wizerunek;
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji;
  • Umiejętność analizowania i negocjowania formalnych zapisów umów sprzedażowych;
  • Czynne prawo jazdy kategorii ’B’.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Ciekawą i samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Szeroką pespektywę rozwoju osobistego;
  • Pracę z najnowszymi technologiami;
  • Narzędzia niezbędne do pracy na stanowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy