Logo Pracuj.pl

Dyrektor ds. Komunikacji Inwestycyjnej

Millennium TFIO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Komunikacja i wsparcie sieci sprzedaży Banku Millennium w obszarze rynków kapitałowych i funduszy inwestycyjnych Millennium TFI
  • Przygotowanie materiałów informacyjnych i szkoleniowych w formatach elektronicznych (posty, video, podcasty, webinary)
  • Odpowiedzialność za rozwój biznesu TFI na powierzonym obszarze (wschodnia i południowa Polska)
  • Budowanie relacji i komunikacja z klientami korporacyjnymi
  • Organizacja i prowadzenie prezentacji produktowych lub szkoleń
  • Inicjowanie i koordynacja projektów mających na celu zwiększenie dochodowości produktów i zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klientów
  • Współpraca przy tworzeniu strategii komunikacji dla poszczególnych produktów
  • Monitorowanie rynku oraz przygotowanie rekomendacji w zakresie optymalizacji oferty produktowej

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku zdobyte w towarzystwie funduszy inwestycyjnych lub innej instytucji finansowej
  • Bardzo dobrej znajomości rynku funduszy inwestycyjnych i produktów finansowych,
  • Doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży funduszy inwestycyjnych lub we wsparciu sprzedaży realizowanej przez dystrybutorów funduszy
  • Umiejętność prowadzenia spotkań i prezentacji, w tym również w języku angielskim
  • Umiejętności związane z przygotowaniem materiałów komunikacyjnych w różnych formatach (tekst, audio, video)
  • Gotowości do odbywania częstych podróży służbowych (region południowo- wschodni)
  • Dużej samodzielności w realizacji założonych celów

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i dobrze współpracującym zespole
  • Przestrzeń do realizacji własnych pomysłów, usprawnień, wdrażania nowych rozwiązań w obszarze komunikacji z siecią sprzedaży
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

Aktualne oferty pracodawcy
Pracuj/TFI/BKI

Dyrektor ds. Komunikacji Inwestycyjnej, mazowieckie