Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor ds. Kontroli Jakości

  • Białystok, podlaskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 20.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym Klientem jest firma produkcyjna działająca w branży motoryzacyjnej - polska spółka należąca do amerykańskiego koncernu, w związku z ciągłym rozwojem i ekspansją na nowe zagraniczne rynki, poszukuje doświadczonego kandydata, specjalisty w zakresie promocji i marketingu technicznego, którego głównym zadaniem będzie rozwój strategii marketingowej, odzwierciedlającej potrzeby każdego rynku, przy jednoczesnym dopasowaniu jej do standardów spółki wiodącej.

    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska

    • Koordynacja opracowywania rocznych Planów Poprawy Jakości oraz nadzór nad ich realizacją
    • Rozwijanie standardów jakościowych
    • Nadzór nad pracą Działu Kontroli Jakości
    • Nadzór nad dokumentowaniem charakterystyk bezpieczeństwa wyrobu/procesu
    • Nadzorowanie wymagań prawnych w organizacji dotyczących jakości
    • Stały monitoring wyników jakościowych
    • Określanie wymogów jakościowych, zatwierdzanie nowych komponentów
    • Nadzór nad kontrolą półwyrobów, wyrobów gotowych oraz komponentów wejściowych
    • Opracowywanie analiz i raportów z zakresu działalności Działu Kontroli Jakości (na potrzeby Zarządu, klientów, dostawców)
    • Osiąganie zakładanych wskaźników KPI
    • Nadzór nad kosztami Działu Kontroli Jakości
    • Ciągłe doskonalenie procesu Zarządzania Jakością
    • Zarządzanie podległym zespołem

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie zawodowe związane z zarządzaniem zespołem Kontroli Jakości
    • Znajomość narzędzi, wymogów i zasad zarządzania jakością w firmie produkcyjnej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Zorientowanie na bezpieczeństwo i jakość
    • Umiejętność podejmowania decyzji, perswazji, wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie do aplikacji w j. polskim i angielskim następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 02-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."