Oferta pracy

Dyrektor ds. Łańcucha Dostaw

Dr.Max PolskaO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie nasi pracownicy - najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.
Obecnie poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie i koordynację wszelkich procesów Łańcucha Dostaw. Od kandydata wymagamy dużego doświadczenia w obszarze logistyki.

Obowiązki:

  • Tworzenie i realizacja strategii w obszarze łańcucha dostaw i dystrybucji
  • Zarządzanie poziomem i strukturą zapasu w organizacji (apteki stacjonarne, apteka internetowa, magazyny)
  • Mapowanie, tworzenie i udoskonalanie procesów oraz systemów (optymalizacja zamówień, przepływów towarowych/kanałów zamówień, procesu przyjęcia towaru, przesunięć międzymagazynowych)
  • Rozwój, wdrożenie i optymalizacja narzędzi do składania zamówień oraz planowania wielkości potrzebnych zapasów w perspektywie krótko i długoterminowej
  • Optymalizacja kosztów dystrybucji i nadzór nad budżetem kosztowym
  • Współpraca z działem zakupów przy realizacji celów handlowych
  • Skuteczna komunikacja z aptekami i innymi działami w organizacji
  • Negocjowanie kluczowych umów z dostawcami w celu obniżania kosztów dystrybucji, poprawy dostępności (SSL i OTIF)
  • Ewidencja i kontrola realizacji umów z kontrahentami
  • Wdrażanie i rozwijanie nowych projektów oraz innowacji
  • Rozwijanie, budowanie i zarządzanie podległym zespołem
  • Współtworzenie i nadzór nad wdrożeniem uzgodnionych planów i systemów grupy
  • Zapewnienie zgodności operacji logistycznych z obowiązującym prawem farmaceutycznym, handlowym i franczyzowym

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze logistyki w tym doświadczenie minimum trzyletnie w zarządzaniu dynamicznymi projektami (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu outsourcingiem operacji logistycznych
  • Doświadczenie w zarządzaniu operacjami o dużej przepustowości
  • Dobra znajomość i łatwość obsługi systemów informatycznych w logistyce i Microsoft Office (a szczególnie Excel i Word) umożliwiająca swobodne tworzenie analiz i raportów
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego (warunek konieczny)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów i korzystaniu z narzędzi projektowych oraz poprawiających procesy.

Oferujemy:

  • Stabilna praca w sieci będącej liderem branży
  • Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego i budowania organizacji, a także:
  • Prywatna opieka lekarska - LuxMed
  • Szkolenia zawodowe i personalne
  • Dodatki świąteczne oraz do urlopu
  • Karta Multisport Plus
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Inicjatywy wspierające ekologię
Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku ,,Aplikuj,,.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy