Oferta pracy

Dyrektor ds. Logistyki (branża produkcyjna)

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Tworzenie i realizacja strategii w zakresie logistyki
  • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań logistycznych oraz nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem logistyki całego przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie gospodarką magazynową i transportem
  • Zarządzanie budżetem, ustalanie i monitoring wskaźników KPI oraz raportowanie
  • Odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację zamówień klientów
  • Zarządzanie zespołem pracowników zatrudnionych w kilku lokalizacjach Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze logistyki
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – dyrektora logistyki, transportu, supply chain – z branży produkcyjnej (mile widziana produkcja spożywcza) – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w strukturze rozproszonej – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz systemów wspierających procesy logistyczne
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych
  • Silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętności negocjacyjne i analityczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Formę zatrudnienia w zależności od preferencji kandydatów – umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet dodatkowych benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto, telefon, komputer)
  • Pracę z dużą samodzielnością i swobodą działania w pozytywnej i motywującej atmosferze
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realnego wpływu na politykę organizacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne