Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor ds. Logistyki

Perfekt - BauO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Jesteśmy firmą z branży budowlanej i w związku z dynamicznym rozwojem  poszukujemy dyrektora ds. logistyki, który przejmie zarządzanie działalnością operacyjną, a w szczególności magazynem.

Opis stanowiska:

  • kompleksowe zarządzanie magazynem – organizacja, kontrola, wdrożenie procedur, poprawa efektywności,
  • wspieranie Zarządu Spółki w zakresie realizacji celów operacyjnych, strategicznych i handlowych,
  • nadzorowanie pracy zespołów, motywowanie oraz rozliczanie zespołu z efektów podejmowanych działań,
  • podejmowanie działań mających na celu poprawę efektywności zespołów,
  • nadzór nad pionem logistyki i magazynu,
  • krótko- i długoterminowe planowanie wszystkich zasobów potrzebnych do realizacji planów sprzedażowych,
  • aktywny udział w procesach inwestycyjnych związanych z działalnością operacyjną,
  • bieżące nadzorowanie procesu optymalizacji kosztowej,
  • budowanie i monitorowanie procedur,
  • analityczne myślenie pozwalające na wdrażanie nowych rozwiązań,
  • prowadzenie negocjacji,
  • planowanie oraz nadzorowanie zasobów sprzętowych Spółki,
  • kontrola optymalnego wykorzystania zasobów w powierzonym obszarze.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe (udokumentowane) na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem operacyjnym i zarządzaniem magazynem,
  • umiejętność rozumienia problemów związanych z logistyką produktów oraz inwentaryzacją,
  • wiedza z zakresu dystrybucji i prowadzenia dokumentacji magazynowej,
  • doświadczenia w budowaniu długofalowych relacji biznesowych,
  • doświadczenie w zarządzaniu  zespołem,
  • zdolności strategicznego myślenia,
  • doświadczenie w układaniu procesów od nowa,
  • wykształcenie wyższe – ekonomiczne lub techniczne,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz pracy w dynamicznym środowisku,
  • podzielność uwagi, motywację do pracy, kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, opłacony hotel,
  • stabilną pracę w firmie o dużym doświadczeniu na rynku, umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne