Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor ds. Logistyki

ŁUKASZ SOWIŃSKI - doradztwo personalne, szkolenia i rekrutacjeO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Dla klienta, firmy rodzinnej, która istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat, zajmuje się produkcją roślin cebulowych w doniczkach, a także konfekcją i sprzedażą cebul i kłączy, oraz współpracuje ze wszystkimi dużymi sieciami handlowymi na polskim rynku, poszukuję kandydatek lub kandydatów do pracy na stanowisku:

Zadania:

  • wspieranie Zarządu Spółki w zakresie realizacji celów operacyjnych, strategicznych i handlowych;
  • wsparcie managerów w zarządzaniu
  • nadzorowanie pracy zespołów, motywowanie oraz rozliczanie zespołu z efektów podejmowanych działań,
  • podejmowanie działań mających na celu poprawę efektywności zespołów
  • nadzór nad pionem logistyki i dystrybucji
  • krótko- i długoterminowe planowanie wszystkich zasobów potrzebnych do realizacji planów sprzedażowych
  • aktywny udział w procesach inwestycyjnych związanych z działalnością operacyjną;
  • bieżące nadzorowanie procesu optymalizacji kosztowej;
  • budowanie i monitorowanie procedur
  • analityczne myślenie pozwalające na wdrażanie nowych rozwiązań
  • prowadzenie negocjacji

Oczekiwane kwalifikacje:

  • minimum 6 letnie doświadczenia w pracy na stanowisku wyższym menedżerskim w firmie logistycznej, lub dziale logistycznym firmy produkcyjnej lub handlowej
  • doświadczenie w ogrodnictwie lub produkcji roślinnej lub firmach z branży produktów świeżych mile widziane
  • doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem operacyjnym
  • umiejętność rozumienia problemów związanych z logistyką produktów oraz inwentaryzacją,
  • wiedza z zakresu dystrybucji i prowadzenia dokumentacji magazynowej,
  • doświadczenia w budowaniu długofalowych relacji biznesowych
  • doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem i innymi menedżerami
  • umiejętność delegowania obowiązków
  • zdolności strategicznego myślenia
  • doświadczenie w układanu procesów od nowa
  • wykształcenie wyższe

Ogłoszenie archiwalne