Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor ds. Marketingu i E-commerce

Meden - Inmed Sp. z o.o.O firmie

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie, wdrażanie i rozwój strategicznych planów marketingowych, komunikacyjnych oraz PR w celu zwiększenia sprzedaży i świadomości marki wśród klientów,

  • rekomendowanie usprawnień w funkcjonowaniu systemów sprzedażowo-marketingowych,

  • nadzór i optymalizację kanałów sprzedaży online,

  • koordynowanie zadań marketingu w firmie, monitorowanie i analizę działań konkurencji i wyników sprzedaży własnych produktów i usług,

  • koordynacja procesu tworzenia materiałów promocyjnych i informacyjnych,

  • koordynacja projektów promocyjnych reprezentowanych marek, przedstawicieli handlowych, pracowników działu,

  • aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie działu, firmy oraz z firmami zewnętrznymi (agencje reklamowe, PR, itp.),

  • współtworzenie strategii marketingowej firmy,

  • budowanie twórczej i przyjaznej atmosfery pracy zespołowej,

  • współpraca z międzynarodowymi firmami zewnętrznymi,

  • organizacja targów i innych wydarzeń branżowych.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe z zakresu marketingu lub pokrewne,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2 (część rozmowy przeprowadzamy w języku angielskim),

  • nastawienie na współpracę oraz dojrzałość w budowaniu i zarządzaniu zespołem,

  • orientację na działania rynkowe i świadomość wpływu nowoczesnego marketingu na wzrost sprzedaży,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i rozwiązywania sytuacji trudnych,

  • zdolność podejmowania strategicznych decyzji,

  • zdolności organizacyjne i negocjacyjne, wytrwałość w dążeniu do celu.

Mile widziane

  • Będziemy mile zaskoczeni, jeśli posiadasz doświadczenie w pracy w branży sprzętu medycznego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w rodzinnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość indywidualnej pracy rozwojowej z coachem,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet opieki medycznej po okresie próbnym,

  • dofinansowanie pakietu sportowego po okresie próbnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Koszalinie