Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Ds. Marketingu i Sprzedaży

MEDGAL sp. z o.o

  • Księżyno (pow. białostocki)

    Księżyno (pow. białostocki), podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie w porozumieniu z Zarządem Spółki strategii marketingowej oraz sprzedażowej firmy oraz czynny udział w jej wdrażaniu

  • Zarządzanie całościowym procesem sprzedaży w firmie

  • Zarzadzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing oraz współpraca z zewnętrznymi firmami wspierającymi

  • Rozwój współpracy z kontrahentami - wsparcie zespołu i samodzielne działanie

  • Identyfikowanie i wskazywanie korzystnych kanałów sprzedaży

  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu nowych wyrobów na rynek

  • Kierowanie i nadzór nad kreowaniem i dystrybucją materiałów reklamowych i promocyjnych

  • Bieżące analizowanie i raportowanie rynku i działań konkurencji i wdrażanie nowych rozwiązań

  • Opracowywanie dla Zarządu raportów z prowadzonych działań

  • Odpowiedzialność za całokształt działań związanych z kreowaniem wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ( preferowane techniczne)

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoki poziom zdolności analitycznych

  • Silne nastawianie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja

  • Kreatywność i otwartość na nowe i nieszablonowe działania

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm w relacjach z kontrahentami i pracownikami

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w wiodącej firmie w zakresie produkcji implantów medycznych do traumatologii i ortopedii - endoprotezy

  • Możliwość realnego wpływu na kształtowanie polityki marketingowej oraz sprzedażowej firmy oraz wdrażania własnych pomysłów

  • Współpracę z kluczowymi kontrahentami i partnerami w kraju i zagranicą

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód, laptop, telefon

  • Pracę, która ma znaczenie – pomagamy ludziom poprawić jakość życia, czuć się lepiej i żyć dłużej

Firma MEDGAL – producent implantacyjnych wyrobów medycznych.

Przewiń do profilu firmy