Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży

SSC Górskie-Resorty.pl Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Wisła

    Wisła, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i rozwój strategii marketingowej nowego hotelu 5* ze szczególnym uwzględnieniem aktywności w nowoczesnych kanałach komunikacji

  • Zbudowanie i zaimplementowanie planu marketingowego (zaplanowanie kalendarza aktywności, produkcja materiałów marketingowych, reklama, mailingi i zarządzanie bazą danych itp.)

  • Współudział w tworzeniu polityki cenowej hotelu (przy współpracy z Revenue & E-commerce Dyrektorem) oraz wdrażanie w życie uzgodnionych promocji i ofert

  • Zarządzanie i rozwój podległych pracowników (marketing - w tym PR i komunikacja wizerunkowa, sprzedaż MICE)

  • Inicjowanie i podejmowanie aktywności zmierzających do realizacji celów sprzedażowych i wizerunkowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z wykorzystaniem tradycyjnych i nowych kanałów komunikacji, a także budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami

  • Tworzenie i zarządzanie budżetem podległego działu

  • Analizę i raportowanie skuteczności prowadzonych działań – rekomendowanie działań korygujących

  • Bieżący monitoring i analiza rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe, a także doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 5 lat) w branży hotelarskiej, poparte konkretnymi sukcesami

  • Potrafisz stworzyć kompleksowy plan marketingowy efektywnie wspierający zarówno cele sprzedażowe, jak i wizerunkowe

  • Jesteś osobą kreatywną, proaktywnie poszukującą rozwiązań

  • Znasz bardzo dobrze rynek klienta indywidualnego oraz MICE

  • Zarządzanie i rozwijanie zespołu są Twoją silną stroną

  • Jesteś bardzo dobrym negocjatorem, budującym długofalowe relacje z klientami

  • Praca z liczbami, analiza i wyciąganie wniosków są Twoją mocną stroną

  • Potrafisz sprawnie posługiwać pakietem MS Office

  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację

To oferujemy

  • Elastyczne warunku zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)

  • Aktywny udział w rozwoju strategii marketingowo – sprzedażowej w dużym, luksusowym obiekcie (491 pokoje) o standardzie 5*

  • Szerokie możliwości rozwoju

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa

SSC Górskie-Resorty.pl Sp. z o.o. Sp. k.

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Crystal Mountain Resort 5* to nasza nowa inwestycja w Wiśle. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości m.in. 491 pokoi, aquapark, bogato wyposażoną strefę SPA & Wellness, Salon Dr Irena Eris Beauty Partner, a także centrum biznesowe o pow. 900 mkw. Otwarcie miało miejsce w lutym bieżącego roku.

Przewiń do profilu firmy